Топ 5 помилок при виборі зовнішнього оформлення

  • 3 місяці тому
  • Статті компанії

Сьогодні ми б хотіли поділитися найпоширенішими помилками в зовнішньому оформленні бізнесу.

Вибір підрядника за найнижчою ціною. Якщо ви обираєте такий варіант, чи будете ви впевнені, що підрядник виконає всі гарантійні умови і якість вивіски буде відповідати вашим очікуванням?

Чи не дослухатися до експертної думки фахівців. Зовнішнє оформлення - це важливі інвестиції в ваш бізнес, і ми завжди рекомендуємо тільки ті матеріали, які прослужать вам довго і не викличуть проблем.

Економія на електриці. Найчастіше, вибір неякісного освітлення дає зовсім не той ефект, який потрібен. Очікувано білий може світитися сірим, або навіть синім. Навряд чи це те, щоб вам хотілося бачити!

Я знаю який дизайн краще! Ми створюємо дизайн вашого оформлення з урахуванням всіх нюансів - трендів, стилю вашого бізнесу, підбираємо необхідні відтінки, щоб ваша вивіска була дійсно продають інструментом! Чи готові ви піти на ризик, не довіряючи досвідченому дизайну?

Я змонтують все сам. Дуже часто, клієнт готовий взяти на себе монтажні роботи. При цьому, потрібно враховувати всі необхідні нюанси підключення, навантажень вашої конструкції, що в обов'язковому порядку враховують досвідчені фахівці компанії. Як результат - 95% клієнтів повертаються до нас, щоб усунути наслідки такої «самостійності»

Довіряйте досвіду і майстерності! Гарантіями та зобов'язаннями!

  • Поділитися
  • Поделиться