Фрезерування композиту (АКП)

АКП - 1

Наш фрезерувальний верстат дозволяє проводити роботи в горизонтальному і вертикальному напрямку, робити плоскі і 3D-вироби. Тому ми не обмежені в розмірах виробленої продукції.

Роботи можуть відбуватися з матеріалів замовника або наших матеріалів в разі потреби. Перед початком робіт необхідно перевірити файл з виробом, і в разі потреби наші фахівці допоможуть виправити помилки.

Готову продукцію доставляємо по всій Україні.

Розрахуйте вартість

Завантажте файл з макетом або іншу інформацію, яка допоможе нам розрахувати вартість вашого проекту.

Ім'я
Укажите имя
Телефон
Вкажіть телефон

Ми передзвонимо протягом години, для уточнення індивідуальних деталей вашого проекту.

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
Відгуки наших клієнтів
Cowboy-art - це компанія для людей, які точно хочуть спати спокійно, які не визнають нічого крім високої якості, а головне ця компанія для людей, які ставлять складні і на перший погляд нездійсненні завдання, і в найкоротші терміни отримують рішення! Якщо це те що вам потрібно, дуже рекомендую.
Ірина Купченко - Маркетолог Lifehack Academy

Ірина Купченко

Маркетолог Lifehack Academy
Ірина Купченко - отзыв
Замовляли у цій чудовій компанії виготовлення зовнішньої вивіски. І не однієї. Найкраще співвідношення ціни та відмінної якості, уважність власників до деталей, душевний підхід. Хочеться сказати величезне спасибі за виконану роботу, за те, що завжди приємно спілкуватися і хочеться звертатися знову і знову. Наша наступна вивіска буде тільки від Cowboy-Art.
Ірина Портретна - Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur

Ірина Портретна

Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur
Ірина Портретна - отзыв
Мережа аптек «Лінда-Фарм» висловлює свою подяку і вдячність за професійну роботу з комплексного обслуговування аптек з 2013 року. «Ковбой Арт» виконує для нас різні види зовнішнього і внутрішнього оформлення аптек і аптечних пунктів. Дякую за вашу роботу і дотримання відповідно до технічного завдання, якісно і в строк.
Мережа аптек «Лінда-фарм» -

Мережа аптек «Лінда-фарм»

Мережа аптек «Лінда-фарм» - отзыв
Наші клієнти
Всі клієнти
Mercedes-Benz
Millennium
Tsunami
Steko
Matro Luxe
Playtika
Luxoft
Lotus
Getmancar
Fit4You
М'ясна весна
Alfred Nobel University
Трио Двери
Стол Стул
Линда Фарм
Атриум
АТБ
ДЕКА
Аптека Малина
Катеринослав Хлеб
Банк Кредит Дніпро
Пишаємося тим, що 72% клієнтів звертаються до нас повторноВсі клієнти
Замовити послуги
Ми передзвонимо або напишіть в Viber і Telegram. Ще потрібно буде з'ясувати умови монтажу і особливості вашого замовлення.
Ім'я
Вкажіть Ваше ім'я
Телефон
Вкажіть Ваше телефон
Повідомлення
Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Фрезерування композиту є найбільш затребуваною послугою. Це легкий, міцний, довговічний матеріал може проводитися на основі дерева або алюмінію (АКП). Готові вироби користуються попитом у комерційних і приватних замовників, оскільки дає можливість отримати унікальну, оригінальну продукцію.

Як відбувається АКП фрезерування?

Алюмінієво-композитні панелі відрізняються не тільки відмінною якістю, але також привабливим зовнішнім виглядом. Їм можна надавати різні відтінки, які в кінцевому підсумку стають гарним, привабливим фоном, основою всієї композиції.

З огляду на багатошаровість матеріалу, фрезерування АКП має ряд особливостей, в порівнянні з деревом або цільним листом металу.

 1. Обробка композитних панелей передбачає глибину занурення фрезера не більше 4 мм. Тому оптимально віддавати замовлення в роботу тим компаніям, які мають в розпорядженні високоточне обладнання.
 2. Працювати з таким вихідним матеріалом можна тільки за допомогою гострих, добре заточених фрез, призначених для роботи з пластмасою і іншими легкими основами. Тільки так можна гарантувати рівний, гладкий зріз, в тому числі на дрібних деталях композиції.

Тому довіряти виготовлення композитних панелей слід тільки тим, хто може гарантувати бездоганний кінцевий результат.

Переваги фрезерування АПК від Cowboy Art

Виготовлення зовнішньої реклами в Cowboy Art є основним напрямком діяльності компанії. В тому числі, на власному виробництві є сучасне широкоформатне фрезерне обладнання з комп'ютерним управлінням. З його допомогою можна виготовляти продукцію будь-якої складності.

 1. Тут можна використовувати для фрезерування різні матеріали: дерево, АКП, метал, мідь, бронза, а також замовити фрезерування фасадів МДФ. Їх можна придбати у компанії або надати ті, які у вас є в наявності. За умови, що вони відповідають стандартам якості.
 2. Високотехнологічний верстат переносить малюнок, зображення напис з дотриманням розмірів і пропорцій з точністю до мікрона.
 3. Виконується прямолінійне фрезерування та порізка композитних панелей, в тому числі великих розмірів.
 4. Проводиться точний розкрій композитних панелей за розмірами замовника.
 5. Можливо виготовлення композиту за заданими параметрами.
 6. Доступна професійних дизайнерів, які розроблять унікальні композиції, відповідно до побажань замовника.
 7. Ціна фрезерування АКП чудово поєднується з якістю послуг, що надаються.

Де замовити фрезерування композиту і композитних панелей в Україні?

Якщо вам необхідна, гравірування, нанесення малюнків, розумно звернутися в Cowboy Art. Крім уже перерахованих переваг, ви також отримуєте високий рівень сервісного обслуговування на всіх етапах.

 1. Персонал уважно ставиться до всіх побажань замовника. Тому ретельно вивчає всі особливості проекту, пропонують оптимальні варіанти його реалізації.
 2. Щоб фрезерна різка композиту вас не розчарувала, ще до передачі виробу на виробництва буде надано макет майбутнього виробу. Це відмінна можливість більш ретельно опрацювати всі деталі, внести необхідні корективи.
 3. Після уточнення все деталей, проводиться точний розрахунок вартості, визначаються терміни виконання замовлення.

Одержати більш детальну інформацію, задати додаткові питання можна заповнивши форму на сайті або по телефону. Не всі міста та районні центри мають поблизу подібні можливості. Тому є оформлення замовлення на обробку композитних панелей з доставкою в будь-який регіон країни.

Читати докладніше