Рекламні вивіски

Вивіски - 1
Вивіски - 2
Вивіски - 3
Вивіски - 4
Вивіски - 5
Вивіски - 6
Вивіски - 1
Вивіски - 2
Вивіски - 3
Вивіски - 4
Вивіски - 5
Вивіски - 6
12 днів
Середній час виконання проекту від замовлення до монтажу

Створення макета

Наш дизайнер створює візуалізацію вивіски на вашу ідеї або логотипу. Ви зможете заздалегідь подивитися, як вона буде виглядати ще до її установки. Якщо потрібно дизайнер вносить коригування, а менеджер стверджує з дизайн-кодом міста.

Виробництво

Колірний обхват Pantone. Працюємо з міжнародними стандартами кольорової палітри - «Pantone», яка містить більш ніж 2100 кольорів на ваш вибір або колір бренду.

Будь-який розмір. Максимальний розмір висоти літери для вивіски, яку ми робили - 3 м. Букви таких розмірів видно в радіусі 1 кілометра. Але якщо потрібно, можемо і більше.


Монтаж

Для монтажу вивіски на заплановану дату приїжджають наші фахівці. Зазвичай монтаж вивісок в залежності від умов і складності займає від 1 до 6 годин.

Розрахуйте вартість
Тип
Вкажіть тип
Розмір
Вкажіть Розмір
Дизайн-код
Вкажіть Дизайн-код

Завантажте файл з макетом або іншу інформацію, яка допоможе нам розрахувати вартість вашого проекту.

Телефон
Вкажіть телефон

Ми передзвонимо протягом години, для уточнення індивідуальних деталей вашого проекту.

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
Відгуки наших клієнтів
Cowboy-art - це компанія для людей, які точно хочуть спати спокійно, які не визнають нічого крім високої якості, а головне ця компанія для людей, які ставлять складні і на перший погляд нездійсненні завдання, і в найкоротші терміни отримують рішення! Якщо це те що вам потрібно, дуже рекомендую.
Ірина Купченко - Маркетолог Lifehack Academy

Ірина Купченко

Маркетолог Lifehack Academy
Ірина Купченко - отзыв
Замовляли у цій чудовій компанії виготовлення зовнішньої вивіски. І не однієї. Найкраще співвідношення ціни та відмінної якості, уважність власників до деталей, душевний підхід. Хочеться сказати величезне спасибі за виконану роботу, за те, що завжди приємно спілкуватися і хочеться звертатися знову і знову. Наша наступна вивіска буде тільки від Cowboy-Art.
Ірина Портретна - Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur

Ірина Портретна

Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur
Ірина Портретна - отзыв
Мережа аптек «Лінда-Фарм» висловлює свою подяку і вдячність за професійну роботу з комплексного обслуговування аптек з 2013 року. «Ковбой Арт» виконує для нас різні види зовнішнього і внутрішнього оформлення аптек і аптечних пунктів. Дякую за вашу роботу і дотримання відповідно до технічного завдання, якісно і в строк.
Мережа аптек «Лінда-фарм» -

Мережа аптек «Лінда-фарм»

Мережа аптек «Лінда-фарм» - отзыв
Наші клієнти
Всі клієнти
Mercedes-Benz
Millennium
Tsunami
Steko
Matro Luxe
Playtika
Luxoft
Lotus
Getmancar
Fit4You
М'ясна весна
Alfred Nobel University
Трио Двери
Стол Стул
Линда Фарм
Атриум
АТБ
ДЕКА
Аптека Малина
Катеринослав Хлеб
Банк Кредит Дніпро
Пишаємося тим, що 72% клієнтів звертаються до нас повторноВсі клієнти
Часто задавані питання
 • Від чого залежить вартість?
  Вартість залежить від обраної технології, використовуваних матеріалів і складності проекту. Це впливає на термін і якості експлуатації вивіски в подальшому.
 • Як буде виглядати вивіска?
  Наш дизайнер робить візуалізацію фінального результату, щоб ви могли побачити, як буде виглядати вивіска.
 • Якщо у мене немає макета або або или чи или невідповідний формат макета?
  Ми пропонуємо варіанти коригувань макета, щоб він був в максимально первісному вигляді, але при цьому його можна було б втілити. Наприклад: потовщується шрифт або пропонуємо додаткові каркаси.
 • Який термін виготовлення?
  Термін виготовлення залежить від обраної технології. Зазвичай ми виробляємо вивіски від 5 до 14 днів.
 • Яка гарантія?
  Після установки ми даємо гарантію на 12 місяців.
 • Чи входить монтаж монтаж монтаж монтажу монтажа в цю загальну вартість?
  Монтаж враховується в загальній вартості проекту, але якщо є необхідність ми розрахуємо монтаж окремо.
 • У місті діють правила «дизайн-код» - що в зв'язку з цим нам потрібно робити?
  Перша послуга, яку ми пропонуємо - це розробка макета вивіски, яка подобається клієнту і відповідає дизайн-коду міста з підписанням документів у головного художника.
Замовити послуги
Ми передзвонимо або напишіть в Viber і Telegram. Ще потрібно буде з'ясувати умови монтажу і особливості вашого замовлення.
Ім'я
Вкажіть Ваше ім'я
Телефон
Вкажіть Ваше телефон
Повідомлення
Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Божевільна конкуренція за увагу потенційних покупців товарів і послуг - реальність нашого часу. Рекламна вивіска стане надійним способом донесення бажаної інформації до споживачів. Звичайно, рекламна вивіска повинна проводитися з якісних матеріалів, бути виразною і яскравою. Така зовнішня вивіска відмінно впорається з поставленим завданням. На неї зверне увагу навіть зовсім стороння людина, яка просто проходив повз. Завдяки цьому він цілком може стати вашим клієнтом.

Ефектні рекламні вивіски дозволяють швидко знайти офіс, магазин, кафе, розташовані у дворі, в підвалі або в іншому, чи не кидається в очі, місці. Їх привабливе зовнішнє оформлення ефективно впливає на підсвідомість і тягне людини увійти в приміщення - йому стає цікаво, що чекає його всередині.

Замовивши виготовлення рекламних вивісок в компанії Cowboy-Art, ви можете розраховувати на якісне виконання замовлення точно в призначений термін. Зовсім скоро ви помітите, що потік клієнтів став рости, а значить - ваш бізнес почав працювати ефективніше. У нас можна замовити неонову вивіску, дахову установку, об'ємні світлові букви, інші види зовнішньої та інтер'єрної реклами.

Етапи створення зовнішніх і фасадних вивісок

Виготовлення вивісок краще повністю довірити одній компанії. В цьому випадку можна розраховувати, що в процесі виробництва і монтажу вхідних вивіски не виникне нестикувань. Роботи виконуються в кілька етапів:

 • створюється макет з урахуванням побажань клієнта. Замовник може озвучити, якою має бути вивіска на магазин за формою, кольором, розміром. Також можна відразу вибрати тип підсвічування (монотонну, мерехтить, динамічну);
 • розробляється графічний дизайн лицьової панелі. Найчастіше замовник хоче, щоб на ній розташовувався логотип компанії, її слоган. Побачити, як буде виглядати вивіска для кафе, офісу, магазину та внести необхідні зміни можна як раз на цьому етапі;
 • після затвердження макету він віддається у виробництво. У сучасних виробників в розпорядженні є обладнання, що дозволяє працювати з різними матеріалами. Тому ви можете замовити акрилові вивіски, конструкції з пластика, металу і навіть бетону;
 • на кожному етапі виробництва виконується строгий контроль якості, що забезпечує створення дійсно надійної, довговічної конструкції;
 • монтаж зовнішньої реклами - завершальний етап. Він здійснюється в обумовлений з замовником час. Може мати свої особливості в залежності від типу вивіски.

Які види рекламних вивісок можна замовити в Cowboy Art?

У нас можливе замовлення вивісок самих різних типів:

Неонових, які прекрасно виділять фасад будівлі як днем, так і вночі. Також вони можуть використовуватися в якості незвичайного елемента декору в приміщенні з приглушеним освітленням (в кафе, барі, кав'ярні).

Світлових. Вони помітні в будь-який час доби, можуть використовуватися для ефектного оформлення фасаду вашого магазину або офісу. Розміри, форми, варіанти подсветок таких конструкцій залежать тільки від вашої фантазії. Світлові вивіски для салону краси, магазину, кафе оптимальні по візуальному ефекту, ціною, енерговитратами.

Дахові рекламні конструкції - одні з найефективніших в зовнішній рекламі. Їх помічає величезну кількість людей, тому ваша реклама швидко стане популярною. Дахові установки зазвичай мають великий розмір, встановлюються на висоті, тому мають суттєву перевагу перед іншими видами реклами.

Бетонні вивіски виглядають нестандартно, завдяки чому привертають увагу перехожих. Для їх виготовлення використовується нанобетон з поліпшеними експлуатаційними характеристиками. Він створюється з використанням нанотехнологій, тому має більш легку вагу, високу міцність і морозостійкість в порівнянні зі звичайним бетоном. Це зводить до мінімуму ймовірність розтріскування і механічних пошкоджень.

Інтер'єрні рекламні конструкції застосовуються при оформленні офісів, медичних, торговельних і спортивних центрів, зон ресепшен. Найчастіше на них зображуються логотип і назву компанії.

Несвітлові пластикові вивіски - досить бюджетний тип рекламної конструкції. У них відсутня підсвітка, що знижує ціну виробів, а також термін їх виготовлення і монтажу. Крім того, вони не втрачають своєї привабливості навіть при поганих погодних умовах.

Металеві вивіски виглядають естетично, вони безпечні, прості в установці, мають довгий термін служби. Виготовлення вивісок з металу, їх монтаж займають порівняно небагато часу. Розмістивши таку конструкцію біля входу в офіс, ви відразу підвищите впізнаваність своєї фірми серед потенційних замовників.

Чому варто замовити виготовлення рекламних вивісок в компанії Cowboy Art

Наша компанія вже більше 13 років займається виготовленням зовнішньої реклами, має власне виробництво. Також ми надаємо послуги фрезерування і лазерного різання за ескізами замовника. У нас працює штат кваліфікованих фахівців, в розпорядженні яких - найсучасніше обладнання. Ви можете підготувати макет самостійно або довірити цей процес нашому дизайнеру, купити вивіску потрібного розміру, форми, кольору.

Тому якщо ви до сих пір не знаєте, де замовити вивіску - зверніться в Cowboy-Art. Ви обов'язково оціните переваги співробітництва:

 • ми виготовимо будь-яку рекламну конструкцію;
 • доставимо її по Україні;
 • виконаємо монтаж і тестування;
 • надамо гарантію на всі вироби та виконані роботи.

Від чого залежить ціна виготовлення вивісок?

Щоб дізнатися, скільки буде коштувати друк вивісок, послуги з їх доставки та встановлення, зв'яжіться з менеджером компанії. Поспілкувавшись кілька хвилин з фахівцем, ви отримаєте відповіді на всі свої питання.

Кінцева ціна рекламної конструкції буде залежати від наступних факторів:

 • використовуваних матеріалів, обраної технології виготовлення, складності проекту;
 • типу вивіски. Наприклад, при монтажі дахової установки буде задіяна спецтехніка, що відіб'ється на ціні;
 • наявності або відсутності підсвічування. Для виготовлення світлових вивісок потрібно більше матеріалів, часу і зусиль фахівців. Тому ціна їх, в порівнянні з несвітлової, буде вище.

Попередню вартість замовлення можна розрахувати на нашому сайті, заповнивши запропоновану форму. Це займе всього кілька хвилин і допоможе отримати приблизне уявлення про майбутні витрати. Але всі витрати на виготовлення рекламних вивісок, дуже швидко окупаються - адже за справу візьмуться справжні професіонали!

Читати докладніше