Рекламні стели, пілони, пілларси

Стели і пілони - 1
20 днів
Середній час виконання проекту від замовлення до монтажу

Створення макета

Наш дизайнер створює візуалізацію стели по вашій ідеї або логотипу. Ви зможете заздалегідь подивитися, як вона буде виглядати ще до її установки. Якщо потрібно дизайнер вносить коректування в фінальний варіант, а менеджер стверджує з дизайн-кодом міста.


Виробництво

Макет відправляється на власне виробництво, на якому ми проводимо контроль якості.

Колірний обхват Pantone. Працюємо з міжнародними стандартами кольорової палітри - «Pantone», яка містить більш ніж 2100 кольорів на ваш вибір або колір бренду.


Монтаж

Для монтажу на заплановану дату приїжджають наші фахівці. Зазвичай монтаж, в залежності від умов і складності, займає від 1 до 6 годин.

Розрахуйте вартість
Дизайн-код
Вкажіть Дизайн-код

Завантажте файл з макетом або іншу інформацію, яка допоможе нам розрахувати вартість вашого проекту.

Ім'я
Укажите имя
Телефон
Вкажіть телефон

Ми передзвонимо протягом години, для уточнення індивідуальних деталей вашого проекту.

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
Відгуки наших клієнтів
Cowboy-art - це компанія для людей, які точно хочуть спати спокійно, які не визнають нічого крім високої якості, а головне ця компанія для людей, які ставлять складні і на перший погляд нездійсненні завдання, і в найкоротші терміни отримують рішення! Якщо це те що вам потрібно, дуже рекомендую.
Ірина Купченко - Маркетолог Lifehack Academy

Ірина Купченко

Маркетолог Lifehack Academy
Ірина Купченко - отзыв
Замовляли у цій чудовій компанії виготовлення зовнішньої вивіски. І не однієї. Найкраще співвідношення ціни та відмінної якості, уважність власників до деталей, душевний підхід. Хочеться сказати величезне спасибі за виконану роботу, за те, що завжди приємно спілкуватися і хочеться звертатися знову і знову. Наша наступна вивіска буде тільки від Cowboy-Art.
Ірина Портретна - Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur

Ірина Портретна

Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur
Ірина Портретна - отзыв
Мережа аптек «Лінда-Фарм» висловлює свою подяку і вдячність за професійну роботу з комплексного обслуговування аптек з 2013 року. «Ковбой Арт» виконує для нас різні види зовнішнього і внутрішнього оформлення аптек і аптечних пунктів. Дякую за вашу роботу і дотримання відповідно до технічного завдання, якісно і в строк.
Мережа аптек «Лінда-фарм» -

Мережа аптек «Лінда-фарм»

Мережа аптек «Лінда-фарм» - отзыв
Наші клієнти
Всі клієнти
Mercedes-Benz
Millennium
Tsunami
Steko
Matro Luxe
Playtika
Luxoft
Lotus
Getmancar
Fit4You
М'ясна весна
Alfred Nobel University
Трио Двери
Стол Стул
Линда Фарм
Атриум
АТБ
ДЕКА
Аптека Малина
Катеринослав Хлеб
Банк Кредит Дніпро
Пишаємося тим, що 72% клієнтів звертаються до нас повторноВсі клієнти
Часто задавані питання
 • Від чого залежить вартість?
  Вартість залежить від обраної технології, використовуваних матеріалів і складності проекту. Це впливає на термін і якості експлуатації вивіски в подальшому.
 • Як буде виглядати вивіска?
  Наш дизайнер робить візуалізацію фінального результату, щоб ви могли побачити, як буде виглядати вивіска.
 • Якщо у мене немає макета або або или чи или невідповідний формат макета?
  Ми пропонуємо варіанти коригувань макета, щоб він був в максимально первісному вигляді, але при цьому його можна було б втілити. Наприклад: потовщується шрифт або пропонуємо додаткові каркаси.
 • Який термін виготовлення?
  Термін виготовлення залежить від обраної технології. Зазвичай ми виробляємо вивіски від 5 до 14 днів.
 • Яка гарантія?
  Після установки ми даємо гарантію на 12 місяців.
 • Чи входить монтаж монтаж монтаж монтажу монтажа в цю загальну вартість?
  Монтаж враховується в загальній вартості проекту, але якщо є необхідність ми розрахуємо монтаж окремо.
 • У місті діють правила «дизайн-код» - що в зв'язку з цим нам потрібно робити?
  Перша послуга, яку ми пропонуємо - це розробка макета вивіски, яка подобається клієнту і відповідає дизайн-коду міста з підписанням документів у головного художника.
Замовити послуги
Ми передзвонимо або напишіть в Viber і Telegram. Ще потрібно буде з'ясувати умови монтажу і особливості вашого замовлення.
Ім'я
Вкажіть Ваше ім'я
Телефон
Вкажіть Ваше телефон
Повідомлення
Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Є величезна кількість сфер, де можуть застосовуватися пілон, Пілларс і стела: АЗС, кінотеатри, бізнес-центри, придорожні готелі, торгові центри і багато іншого. Це окремостоячі рекламні носії, які відрізняються своїми розмірами і формою. Стели - самі великогабаритні, підходять тільки для зовнішнього оформлення. Пілони - компактні, можуть використовуватися в приміщенні. Пілларси - це сучасний багатофункціональний підвид пілонів. Незалежно від фізичних параметрів, всі вони виконують приблизно одну і ту ж функцію: привертають увагу до об'єкту, направляють і інформують споживача.

рекламна стела у Дніпрі

Види рекламних стел

Рекламна стела - це висока (від 3 до 30 метрів) конструкція, яку встановлюють біля будівлі або на невеликій відстані від нього, найчастіше при дорозі. Основою для неї служить каркас з профільних труб. При виробництві рекламних стел, їх обшивають акрилом, стільниковим полікарбонатом або композитом і обклеюють плівкою із зображенням. Монтаж рекламних стел проводиться на бетонний фундамент. Додатково установку підсвічують світлодіодами зсередини або прожекторами зверху. Для цієї мети також застосовують світлові вивіски та неонові букви.

Які бувають стели?

Виходячи з призначення і функціоналу:

- Навігаційна стела. Використовується як помітний, яскравий орієнтир. Поставивши її в місцях концентрації пішоходів і автомобілістів, можна направити споживачів до об'єкта, розташованого далеко від дороги. До цієї групи, в тому числі, відноситься стела-покажчик населених пунктів (не плутайте з дорожнім знаком!), Яка встановлюється на в'їзді в місто.

- Інформаційна стела. Крім логотипу і назви фірми, на таких носіях розміщують корисну інформацію. Наприклад, ціни на паливо або список компаній, представлених в бізнес-центрі.

- Іміджева. Служить свого роду «вертикальної стоїть окремо вивіскою». Вона привертає увагу, підкреслює статус організації. Виготовлення рекламних стел такого плану потрібно довіряти досвідченим фахівцям, які зможуть розробити презентабельний і унікальний дизайн.

За розмірами:

- Малогабаритні - від 3 до 6 метрів.

- Великогабаритні - від 7 до 30 метрів.

По формі:

- Плоскі - прості і лаконічні, доступні, швидкі у виконанні.

- Округлі - більш складна і в виготовленні рекламна конструкція. Стела обтічної форми виглядає ефектно і стильно.

Види пілонів для реклами

Рекламні пілони заввишки можуть бути не більше 2,5 метрів. Конструкція складається з металевого каркаса, закріпленого на фундаменті, і короба з акрилу, пластика або інших матеріалів.

Головне призначення таких носіїв - навігація. Вони інформують про знаходження поблизу того чи іншого об'єкта, допомагають орієнтуватися всередині будівлі. Також пілони відмінно підходять для піару товарів і послуг.

Відрізняються пілони для реклами, перш за все, місцем розташування:

- Зовнішні. Розміщують в пішохідних зонах, на виході з метро, на автостоянках, біля ТЦ, кінотеатрів, бізнес-центрів та ін ..

- Інтер'єрні. Використовують всередині будівель. Крім торгових і бізнес-центрів, вони затребувані в аеропортах, на вокзалах.

Форми рекламних пілонів

Сьогодні можна купити рекламний пілон за найкращою ціною в різних варіантах виконання. Крім стандартних прямокутних або овальних конструкцій можна розробити виріб будь-якої форми, в тому числі, у вигляді товарного знака компанії або іншої нестандартної форми.

Пот типу рекламної поверхні пілони поділяють на:

- Сіті-лайти - стандартний одно- або двосторонній короб зі статичним зображенням, з підсвічуванням або без.

- Механізми з скролл - одно- або двостороння конструкція з перемотувати поверхнями.

- Пілларси - статична або обертається тумба з декількома інформаційними площами (докладніше нижче).

Види пілларсів

Згідно з дослідженнями, інтер'єрні та вуличні пілларси найефективніше можуть зацікавити молодих споживачів. Тому він активно використовується для просування брендів, цільовою аудиторією яких є молодь. В тому числі, їх доцільно застосовувати в кінотеатрах, тренажерних залах і розважальних центрах.

Розрізняють два основні формати пілларси:

- Статична об'ємна тумба з незмінним зображенням. Найчастіше використовують двогранні опуклі або тригранні увігнуті пілларси.

- Об'ємний Пілларс з чотирма гранями, що обертається. Найпопулярніший формат. Викликає інтерес за рахунок підсвічування, плавного обертання. Чи дозволять розміщувати на одному майданчику банери декількох марок, тому що обертаються стели зручно використовувати для оформлення вітрин, фасадів і інтер'єру торгових центрів.

Переваги використання рекламних пілонів, пілларси і стел

Рішення купити пілларси, стели і пілони буде стратегічно вірним в плані просування вашого бізнесу. Ці носії мають ряд унікальних особливостей, які сприяють їх ефективності:

- Кожна конструкція привертає увагу потенційних клієнтів в силу своїх фізичних параметрів. Головна перевага стели - це великі габарити, за рахунок яких установку помітно на великій відстані і в умовах обмеженої видимості. Пілони ефективні завдяки тому, що розміщуються в місцях масового скупчення людей, а інформація на них знаходиться на рівні очей споживача. Пілларси залучають нестандартним форматом: обертові тумби автоматично приковують погляди перехожих.

- За рахунок використання підсвічування зовнішні носії працюють цілодобово і забезпечують підвищену увагу аудиторії.

- Лаконічний і сучасний формат пілонів і пілларси органічно вписується в міське середовище, і тому позитивно сприймається людьми.

Де замовити пілларси, пілони і стели для реклами в Україні?

Пілони і стели - технологічно досить складні у виготовленні. З огляду на великі габарити і розташування на вулиці, стела для зовнішньої реклами повинна бути виготовлена з ударопрочних, зносостійких матеріалів, бути надійно закріплена і служити максимально довго. Вимоги до пілонів - не менше суворі, адже вони розташовані в місцях концентрації пішоходів і можуть піддаватися частому механічному впливу. Велике значення також має дизайн. Від нього залежить ефективність реклами та лояльність до бренду. Це основні причини, чому виготовлення зовнішньої реклами в Україні варто довірити професіоналам Cowboy Art. Ми виготовляємо рекламні стели в Дніпрі на власному виробництві. Розробляємо дизайн з нуля, стверджуємо проект з міською владою і даємо гарантію на всі вироби. Скільки коштує стела і терміни виготовлення прораховуємо індивідуально. Підберемо оптимальний варіант на будь-який бюджет.

Читати докладніше