Оформлення бренд зони

Брендзони - 1
Брендзони - 2
Брендзони - 3
Брендзони - 1
Брендзони - 2
Брендзони - 3
12 днів
Середній час виконання проекту від замовлення до монтажу

Бренд зона - це оформлена у фірмовому стилі стійка з товарами однієї марки. Вона допомагає виділити продукцію на тлі схожих виробів, привернути увагу покупців і спонукати їх на покупку. Такі стійки також часто називають shop-in-shop, або «магазин в магазині».


Моментальне привернення уваги

Завдяки фірмовому оформлення та оригінальному дизайну покупець не буде годинами бродити по торговій точці в пошуках потрібного товару, а швидко виділить брендовані зони серед інших навіть в незнайомому для себе магазині.


Доступ до великої аудиторії

Розміщення товару в популярних мультибрендових торгових точках з інтенсивним потоком покупців - найдоступніший, швидкий і дієвий спосіб завоювати нових клієнтів.

Розрахуйте вартість

Завантажте файл з макетом або іншу інформацію, яка допоможе нам розрахувати вартість вашого проекту.

Ім'я
Укажите имя
Телефон
Вкажіть телефон

Ми передзвонимо протягом години, для уточнення індивідуальних деталей вашого проекту.

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
Відгуки наших клієнтів
Cowboy-art - це компанія для людей, які точно хочуть спати спокійно, які не визнають нічого крім високої якості, а головне ця компанія для людей, які ставлять складні і на перший погляд нездійсненні завдання, і в найкоротші терміни отримують рішення! Якщо це те що вам потрібно, дуже рекомендую.
Ірина Купченко - Маркетолог Lifehack Academy

Ірина Купченко

Маркетолог Lifehack Academy
Ірина Купченко - отзыв
Замовляли у цій чудовій компанії виготовлення зовнішньої вивіски. І не однієї. Найкраще співвідношення ціни та відмінної якості, уважність власників до деталей, душевний підхід. Хочеться сказати величезне спасибі за виконану роботу, за те, що завжди приємно спілкуватися і хочеться звертатися знову і знову. Наша наступна вивіска буде тільки від Cowboy-Art.
Ірина Портретна - Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur

Ірина Портретна

Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur
Ірина Портретна - отзыв
Мережа аптек «Лінда-Фарм» висловлює свою подяку і вдячність за професійну роботу з комплексного обслуговування аптек з 2013 року. «Ковбой Арт» виконує для нас різні види зовнішнього і внутрішнього оформлення аптек і аптечних пунктів. Дякую за вашу роботу і дотримання відповідно до технічного завдання, якісно і в строк.
Мережа аптек «Лінда-фарм» -

Мережа аптек «Лінда-фарм»

Мережа аптек «Лінда-фарм» - отзыв
Наші клієнти
Всі клієнти
Mercedes-Benz
Millennium
Tsunami
Steko
Matro Luxe
Playtika
Luxoft
Lotus
Getmancar
Fit4You
М'ясна весна
Alfred Nobel University
Трио Двери
Стол Стул
Линда Фарм
Атриум
АТБ
ДЕКА
Аптека Малина
Катеринослав Хлеб
Банк Кредит Дніпро
Пишаємося тим, що 72% клієнтів звертаються до нас повторноВсі клієнти
Часто задавані питання
 • Від чого залежить вартість?
  Вартість залежить від обраної технології, використовуваних матеріалів і складності проекту. Це впливає на термін і якості експлуатації вивіски в подальшому.
 • Як буде виглядати вивіска?
  Наш дизайнер робить візуалізацію фінального результату, щоб ви могли побачити, як буде виглядати вивіска.
 • Якщо у мене немає макета або або или чи или невідповідний формат макета?
  Ми пропонуємо варіанти коригувань макета, щоб він був в максимально первісному вигляді, але при цьому його можна було б втілити. Наприклад: потовщується шрифт або пропонуємо додаткові каркаси.
 • Який термін виготовлення?
  Термін виготовлення залежить від обраної технології. Зазвичай ми виробляємо вивіски від 5 до 14 днів.
 • Яка гарантія?
  Після установки ми даємо гарантію на 12 місяців.
 • Чи входить монтаж монтаж монтаж монтажу монтажа в цю загальну вартість?
  Монтаж враховується в загальній вартості проекту, але якщо є необхідність ми розрахуємо монтаж окремо.
 • У місті діють правила «дизайн-код» - що в зв'язку з цим нам потрібно робити?
  Перша послуга, яку ми пропонуємо - це розробка макета вивіски, яка подобається клієнту і відповідає дизайн-коду міста з підписанням документів у головного художника.
Замовити послуги
Ми передзвонимо або напишіть в Viber і Telegram. Ще потрібно буде з'ясувати умови монтажу і особливості вашого замовлення.
Ім'я
Вкажіть Ваше ім'я
Телефон
Вкажіть Ваше телефон
Повідомлення
Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Бренд зона - це оформлена у фірмовому стилі стійка з товарами однієї марки. Вона допомагає виділити продукцію на тлі схожих виробів, привернути увагу покупців і спонукати їх на покупку. Такі стійки також часто називають shop-in-shop, або «магазин в магазині». Знаходяться вони найчастіше в торгових точках: магазинах косметики і електроніки, торгових центрах, і т.д. Крім того, їх використовують на тематичних виставках.

Переваги використання брендованих зон

Оформлення бренд зони на замовлення замість використання стандартних вітрин має незаперечне значення в просуванні товару і формуванні лояльного ставлення до нього. Існує ряд причин, які переконають вас в ефективності і доцільності виготовлення бренд зони.

 • Моментальне привернення уваги. Завдяки фірмовому оформлення та оригінальному дизайну покупець не буде годинами бродити по торговій точці в пошуках потрібного товару, а швидко виділить брендовані зони серед інших навіть в незнайомому для себе магазині. Таким чином, оформлення бренд зони на підсвідомому рівні формує відчуття турботи виробника про клієнта, і, як наслідок, позитивне ставлення до марки.
 • Доступ до великої аудиторії. Розміщення товару в популярних мультибрендових торгових точках з інтенсивним потоком покупців - найдоступніший, швидкий і дієвий спосіб завоювати нових клієнтів. Але є і зворотна сторона - висока конкуренція серед товарів однієї категорії. Оформлення брендзон в Києві та інших містах допомагає завоювати «місце під сонцем» - тобто, в свідомості покупців. Грамотна подача товару сприятиме моментальним і відкладеним покупкам, перманентно збільшувати продажі.
 • Розстановка акцентів. Виділити бренд серед інших - першорядне завдання "магазину в магазині", але не єдина. Також з її допомогою можна розставити акценти на конкретні товари фірми, виділивши їх на тлі іншої продукції. Особливо цей метод актуальний для просування новинок. Грамотне розташування на виставкових стендах і декорування полки з новою продукцією допоможе зацікавити покупця і спонукає його спробувати незнайомий товар.

Які матеріали використовують для бренд зони?

Для досягнення позитивного ефекту важливо грамотно створити дизайн бренд зони за вигідною ціною. Київ і інші мегаполіси вже мало чим здивуєш, проте фахівці компанії з виготовлення зовнішньої реклами Cowboy Art постійно доводять зворотне. Ми розробляємо по-справжньому оригінальні і привабливі вітрини будь-якого формату. Використовуємо в роботі сучасні техніки і матеріали:

 • Світлові елементи. Розставляють акценти на товарах і буквально подають їх у вигідному світлі.
 • Рекламні колони. Привертають більше уваги за рахунок нестандартної висоти і форми. Використовуються як додаткова площа для постерів та інших рекламних матеріалів.
 • Об'ємні букви і фігури, а також виставкові стенди на замовлення від Cowboy Art.. Виглядають стильно, сучасно і помітно. Відмінний формат для назви або слогана.

Виставкові конструкції можуть бути самого різного формату. Модна бренд зона в лаконічному, строгому стилі або фантазійна вітрина у вигляді казкового замку, статичні або мобільні конструкції з дерева, акрилу або металу, - допоможемо реалізувати будь-яку задумку!

Читати докладніше