Неонові вивіски

Неонові - 1
Неонові - 2
Неонові - 3
Неонові - 1
Неонові - 2
Неонові - 3
13 днів
Середній час виконання проекту від замовлення до монтажу

Неонові вивіски відмінно виділяють фасад будівлі в нічний час. А ще це ефектний декор для напівтемних приміщень барів і кав'ярень.


Створення макета

Наш дизайнер створює візуалізацію неонової вивіски по вашій ідеї або логотипу. Ви зможете заздалегідь подивитися, як вона буде виглядати ще до її установки. Якщо потрібно дизайнер вносить коректування в фінальний варіант, а менеджер стверджує з дизайн-кодом міста.,


Виробництво

Макет відправляється на власне виробництво, на якому ми проводимо контроль якості.


Монтаж

Для монтажу вивіски на заплановану дату приїжджають наші фахівці. Зазвичай монтаж неонових вивісок в залежності від умов і складності займає від 1 до 6 годин.

Розрахуйте вартість
Дизайн-код
Вкажіть Дизайн-код

Завантажте файл з макетом або іншу інформацію, яка допоможе нам розрахувати вартість вашого проекту.

Ім'я
Укажите имя
Телефон
Вкажіть телефон

Ми передзвонимо протягом години, для уточнення індивідуальних деталей вашого проекту.

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
Відгуки наших клієнтів
Cowboy-art - це компанія для людей, які точно хочуть спати спокійно, які не визнають нічого крім високої якості, а головне ця компанія для людей, які ставлять складні і на перший погляд нездійсненні завдання, і в найкоротші терміни отримують рішення! Якщо це те що вам потрібно, дуже рекомендую.
Ірина Купченко - Маркетолог Lifehack Academy

Ірина Купченко

Маркетолог Lifehack Academy
Ірина Купченко - отзыв
Замовляли у цій чудовій компанії виготовлення зовнішньої вивіски. І не однієї. Найкраще співвідношення ціни та відмінної якості, уважність власників до деталей, душевний підхід. Хочеться сказати величезне спасибі за виконану роботу, за те, що завжди приємно спілкуватися і хочеться звертатися знову і знову. Наша наступна вивіска буде тільки від Cowboy-Art.
Ірина Портретна - Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur

Ірина Портретна

Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur
Ірина Портретна - отзыв
Мережа аптек «Лінда-Фарм» висловлює свою подяку і вдячність за професійну роботу з комплексного обслуговування аптек з 2013 року. «Ковбой Арт» виконує для нас різні види зовнішнього і внутрішнього оформлення аптек і аптечних пунктів. Дякую за вашу роботу і дотримання відповідно до технічного завдання, якісно і в строк.
Мережа аптек «Лінда-фарм» -

Мережа аптек «Лінда-фарм»

Мережа аптек «Лінда-фарм» - отзыв
Наші клієнти
Всі клієнти
Mercedes-Benz
Millennium
Tsunami
Steko
Matro Luxe
Playtika
Luxoft
Lotus
Getmancar
Fit4You
М'ясна весна
Alfred Nobel University
Трио Двери
Стол Стул
Линда Фарм
Атриум
АТБ
ДЕКА
Аптека Малина
Катеринослав Хлеб
Банк Кредит Дніпро
Пишаємося тим, що 72% клієнтів звертаються до нас повторноВсі клієнти
Часто задавані питання
 • Від чого залежить вартість?
  Вартість залежить від обраної технології, використовуваних матеріалів і складності проекту. Це впливає на термін і якості експлуатації вивіски в подальшому.
 • Чи входить монтаж монтаж монтаж монтажу монтажа в цю загальну вартість?
  Монтаж враховується в загальній вартості проекту, але якщо є необхідність ми розрахуємо монтаж окремо.
 • У місті діють правила «дизайн-код» - що в зв'язку з цим нам потрібно робити?
  Перша послуга, яку ми пропонуємо - це розробка макета вивіски, яка подобається клієнту і відповідає дизайн-коду міста з підписанням документів у головного художника.
 • Як буде виглядати вивіска?
  Наш дизайнер робить візуалізацію фінального результату, щоб ви могли побачити, як буде виглядати вивіска.
 • Якщо у мене немає макета або або или чи или невідповідний формат макета?
  Ми пропонуємо варіанти коригувань макета, щоб він був в максимально первісному вигляді, але при цьому його можна було б втілити. Наприклад: потовщується шрифт або пропонуємо додаткові каркаси.
 • Який термін виготовлення?
  Термін виготовлення залежить від обраної технології. Зазвичай ми виробляємо вивіски від 5 до 14 днів.
 • Яка гарантія?
  Після установки ми даємо гарантію на 12 місяців.
Замовити послуги
Ми передзвонимо або напишіть в Viber і Telegram. Ще потрібно буде з'ясувати умови монтажу і особливості вашого замовлення.
Ім'я
Вкажіть Ваше ім'я
Телефон
Вкажіть Ваше телефон
Повідомлення
Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Помітні навіть пізно вночі неонові вивіски прикрашають місто, роблять його більш стильним. Вони - надійний маркетинговий інструмент в руках власників самих різних компаній. Неонова зовнішня реклама, встановлена на фасаді або даху магазина, кафе, бару, дозволяє в рази збільшити потік клієнтів.

Тисячі людей, які проходять повз, обов'язково хоча б раз поглянуть на світиться рекламну конструкцію. При цьому назва бренду мимоволі залишиться у них в пам'яті. Для того неонові вивіски і створюються такими яскравими і привабливими.

Якщо вам потрібна ефективна реклама з неону - звертайтеся в агентство зовнішньої реклами Cowboy-Art! Ми також займаємося виробництвом, доставкою і монтажем світлових букв, виготовлення лайтбоксів, дахових установок. Наші фахівці мають багаторічний успішний досвід, працюють на сучасному обладнанні. Вирішивши замовити світлову вивіску в нашій компанії, ви ніколи не пошкодуєте про це!

Які види неонової реклами можна замовити в Cowboy Art?

Неонові вивіски на стіну виробляються зі спеціальних скляних трубок. Їх внутрішня поверхня покривається спеціальним розчином (люмінофором), яке при з'єднанні з інертним газом, що знаходиться в трубці, дає яскраве світіння. Технологія досить проста, при цьому дозволяє створювати найскладніші конструкції, щоб виділити вашу фірму серед конкурентів.

Неонові трубки дають можливість зробити будь-який задум реальністю. На спеціальному обладнанні їм можна надавати будь-яку форму. В цілому вартість неонових вивісок порівняно невисока, до того ж витрати на їх створення і установку швидко окупаються. Такі рекламні конструкції надійні, відрізняються довгим терміном служби і енергоефективністю.

Ви можете купити неонові вивіски в Україні таких видів:

- відкриті, в яких контур або напис створюються лише з трубок. Вони виглядають лаконічно і майже невагоме. З таких написів можливо створити анімаційний ефект;

- закриті конструкції, які виглядають більш ґрунтовними. У них трубки розташовуються усередині світлового короба або об'ємних літер, виготовлених з светопропускающих матеріалів;

- контражур, при якому ззаду основний вивіски знаходиться неонова підсвітка. Такий підхід дозволяє помітно скоротити енергоспоживання. Конструкція зазвичай розташовується на деякій відстані від стіни, і тому немов ширяє в повітрі;

- комбіновані, при створенні яких застосовуються різні техніки і матеріали.

Написи, що використовуються в таких рекламних носіях, можуть бути статичними (нерухомими) або динамічними. У другому випадку створюються ілюзія того, що зображення рухається.

Замовник сам вирішує, як повинна виглядати його неонова вивіска на замовлення. При цьому він може покластися на свій смак або скористатися послугами дизайнера.

Від чого залежить ціна виготовлення неонової вивіски?

Виготовлення неонових табличок і вивісок на замовлення займає в середньому близько трьох - семи днів. Ціна дахових установок або настінних варіантів буде залежати від розміру і складу трубок, їх метражу, рівня складності замовлення. В процесі роботи над створенням рекламного носія професійні дизайнери створюють макет, враховуючи ваші побажання і можливості. При необхідності вони допомагають замовнику визначитися з габаритами, кольором, формою вивіски.

Ось ще кілька чинників, від яких буде залежати ціна неонових вивісок:

- наявність або відсутність власного проекту. Якщо його немає, вартість роботи дизайнера буде включена в загальну ціну рекламної конструкції;

- розміри. Якщо ви вирішили замовити неонову вивіску зі складними або великими елементами, то повинні врахувати, що на їх виготовлення йде більше матеріалів і часу. Це також відбивається на вартості;

- особливості монтажу. Конструкція може кріпитися прямо на поверхню стіни або на прозору підкладку з оргскла (за бажанням замовника), вартість монтажу в обох випадках буде різною.

Переваги використання неонової вивіски для реклами вашого бізнесу

Ось лише кілька причин, за якими вам слід замовити виготовлення неонової реклами:

- тривалий термін експлуатації неонових ламп. Вони однаково добре працюють при будь-якій температурі, не бояться несприятливих атмосферних впливів. Прості у використанні, безшумні, їх термін служби в середньому досягає 10 - 15 років;

- різноманітність розмірів, форм, кольорів. Те, як буде виглядати неонова зовнішня реклама, залежить від побажань замовника. Вона може бути повноцінної самостійної вивіскою або бути частиною рекламної конструкції;

- економічність неонових трубок в порівнянні з люмінесцентними лампами, завдяки чому використовувати таку рекламу можна навіть при середньому бюджеті;

- можливість отримати рівномірний яскраве світло без темних плям або розривів. Вона забезпечується лише при розміщенні необхідної кількості газорозрядних світильників всередині неонової трубки;

- безпеку неонової реклами у використанні (трубки не нагріваються, не викликають замикання електричної проводки);

- можливість отримати незабутній ефект при поєднанні різних режимів освітлення і кольорів.

Cowboy-Art - компанія, яка застосовує індивідуальний підхід до кожного замовника. Виробництво вивісок з неону для нас - творча робота, до виконання якої ми ставимося з усією відповідальністю. Ми також виготовляємо рекламу на даху будівлі. Звертайтеся!

Читати докладніше