Виготовлення POS-матеріалів

POS-матеріали - 1
POS-матеріали - 2
POS-матеріали - 1
POS-матеріали - 2
12 днів
Середній час виконання проекту від замовлення до монтажу

Створення макета

Наш дизайнер створює візуалізацію матеріалів. Ви зможете заздалегідь подивитися, як вона буде виглядати ще до її установки. Якщо потрібно дизайнер вносить коректування в фінальний варіант.


Виробництво

Макет відправляється на власне виробництво, на якому ми проводимо контроль якості.

Колірний обхват Pantone. Працюємо з міжнародними стандартами кольорової палітри - «Pantone», яка містить більш ніж 2100 кольорів на ваш вибір або колір бренду.


Установка

Для монтажу вивіски на заплановану дату приїжджають наші фахівці. Зазвичай монтаж вивісок в залежності від умов і складності займає від 1 до 6 годин.

Розрахуйте вартість

Завантажте файл з макетом або іншу інформацію, яка допоможе нам розрахувати вартість вашого проекту.

Ім'я
Укажите имя
Телефон
Вкажіть телефон

Ми передзвонимо протягом години, для уточнення індивідуальних деталей вашого проекту.

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
Відгуки наших клієнтів
Cowboy-art - це компанія для людей, які точно хочуть спати спокійно, які не визнають нічого крім високої якості, а головне ця компанія для людей, які ставлять складні і на перший погляд нездійсненні завдання, і в найкоротші терміни отримують рішення! Якщо це те що вам потрібно, дуже рекомендую.
Ірина Купченко - Маркетолог Lifehack Academy

Ірина Купченко

Маркетолог Lifehack Academy
Ірина Купченко - отзыв
Замовляли у цій чудовій компанії виготовлення зовнішньої вивіски. І не однієї. Найкраще співвідношення ціни та відмінної якості, уважність власників до деталей, душевний підхід. Хочеться сказати величезне спасибі за виконану роботу, за те, що завжди приємно спілкуватися і хочеться звертатися знову і знову. Наша наступна вивіска буде тільки від Cowboy-Art.
Ірина Портретна - Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur

Ірина Портретна

Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur
Ірина Портретна - отзыв
Мережа аптек «Лінда-Фарм» висловлює свою подяку і вдячність за професійну роботу з комплексного обслуговування аптек з 2013 року. «Ковбой Арт» виконує для нас різні види зовнішнього і внутрішнього оформлення аптек і аптечних пунктів. Дякую за вашу роботу і дотримання відповідно до технічного завдання, якісно і в строк.
Мережа аптек «Лінда-фарм» -

Мережа аптек «Лінда-фарм»

Мережа аптек «Лінда-фарм» - отзыв
Наші клієнти
Всі клієнти
Mercedes-Benz
Millennium
Tsunami
Steko
Matro Luxe
Playtika
Luxoft
Lotus
Getmancar
Fit4You
М'ясна весна
Alfred Nobel University
Трио Двери
Стол Стул
Линда Фарм
Атриум
АТБ
ДЕКА
Аптека Малина
Катеринослав Хлеб
Банк Кредит Дніпро
Пишаємося тим, що 72% клієнтів звертаються до нас повторноВсі клієнти
Часто задавані питання
 • Від чого залежить вартість?
  Вартість залежить від обраної технології, використовуваних матеріалів і складності проекту. Це впливає на термін і якості експлуатації вивіски в подальшому.
 • Як буде виглядати вивіска?
  Наш дизайнер робить візуалізацію фінального результату, щоб ви могли побачити, як буде виглядати вивіска.
 • Якщо у мене немає макета або або или чи или невідповідний формат макета?
  Ми пропонуємо варіанти коригувань макета, щоб він був в максимально первісному вигляді, але при цьому його можна було б втілити. Наприклад: потовщується шрифт або пропонуємо додаткові каркаси.
 • Який термін виготовлення?
  Термін виготовлення залежить від обраної технології. Зазвичай ми виробляємо вивіски від 5 до 14 днів.
 • Яка гарантія?
  Після установки ми даємо гарантію на 12 місяців.
 • Чи входить монтаж монтаж монтаж монтажу монтажа в цю загальну вартість?
  Монтаж враховується в загальній вартості проекту, але якщо є необхідність ми розрахуємо монтаж окремо.
 • У місті діють правила «дизайн-код» - що в зв'язку з цим нам потрібно робити?
  Перша послуга, яку ми пропонуємо - це розробка макета вивіски, яка подобається клієнту і відповідає дизайн-коду міста з підписанням документів у головного художника.
Замовити послуги
Ми передзвонимо або напишіть в Viber і Telegram. Ще потрібно буде з'ясувати умови монтажу і особливості вашого замовлення.
Ім'я
Вкажіть Ваше ім'я
Телефон
Вкажіть Ваше телефон
Повідомлення
Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Реклама, при якій використовуються POS-матеріали - надійний інструмент для збільшення обсягів реалізації продукції в роздробі. Вона допомагає посилити вплив на споживача в точці продажу, працює ненав'язливо, але ефективно.

Вирішує ряд важливих завдань:

 1. привертає увагу людей;
 2. знайомить їх з перевагами товару;
 3. пос-матеріали для магазину сприяють збільшенню купівельного попиту, а значить - обсягів продажів;
 4. формує привабливий імідж компанії;
 5. інформує про новинки.

Яким би високим не був попит на вашу продукцію, вона завжди потребуватиме ефективної реклами. Якщо ви дбаєте про подальше просування бренду - замовляйте виготовлення пос-матеріалів, табличок, виставкових стендів в компанії Cowboy Art! Також ми розробляємо і виробляємо рекламні вивіски, світлові короби, об'ємні букви - все, що необхідно для залучення уваги потенційних покупців.

Види ПОС матеріалів

Ми здійснюємо виробництво пос-матеріалів, виходячи із специфіки вашого бізнесу, а також стоять перед фірмою завдань. Для їх виготовлення потрібно порівняно небагато часу і грошових вкладень, при цьому ефект не змусить себе чекати.

Розглянемо основні види POS матеріалів:

 1. використовувані при зовнішньому оформленні. Їх призначення - не дати клієнтові пройти повз кафе, магазину, салону краси і т.п. Це можуть бути:

- штендери. Розташовуються перед входом в точку продажів і показують напрямок до неї. Легко переміщаються, збираються і розбираються. Виготовляються з однієї або декількома робочими поверхнями;

- панелі-кронштейни. Прикріплюються до торця будівлі, можуть бути статичними, динамічними, доповнюватися підсвічуванням;

- тротуарна графіка (стійка до стирання наклейка або графіті);

 1. для оформлення вхідної групи використовують світлові панелі, а також спеціальні таблички, що містять інформацію про спецпропозиції по певної продукції;
 2. пос-матеріали для оформлення торгового залу - це стопери і цінники. Також з цією метою можливе використання промо-стійок і диспенсеров. Вид виробів вибирається, в залежності від особливостей продукції, інших факторів;
 3. для місць викладки продукції. У нашій компанії можна замовити пос-матеріали різних видів. Вони можуть бути настільними, підвісними, поличними. Ще один різновид - власники цінників, які можуть бути виконані у вигляді куточка, прищіпки, бейджа і т.п .;
 4. в околокассовой зоні розміщуються майже такі ж маркетингові інструменти, що і на місцях викладки продукції. Щоб вони ефективно виконували свої функції по залученню та інформування клієнтів, розробляти їх повинні професійні дизайнери. При цьому важливо врахувати всі - розміри, форму, поєднання кольорів.

Для різних фірм потрібно різне оформлення POS-матеріалів. Воно залежить від цілей і завдань замовника і повинен розроблятися досвідченими дизайнерами.

Щоб гарантовано зацікавити клієнтів і утримати їх увагу, в Cowboy Art можна замовити виготовлення вітрин, інтер'єрної та зовнішньої реклами. Ми розробимо ваш фірмовий стиль оформлення, щоб зробити бренд впізнаваним.

Для якого бізнесу можна використовувати POS матеріали?

У нашій компанії можна купити пос-матеріали для подальшого розміщення:

 1. в будь-якому місці, відвідуваному потенційними клієнтами;
 2. в шоурумі;
 3. в роздрібній точці продажу.

Неважливо, чим ви займаєтеся - тримайте магазин одягу, салон краси, займаєтеся ресторанним або фармацевтичним бізнесом. Виготовлені нашими фахівцями цінники, стійки, утримувачі меню привернуть увагу до вашої продукції, отже - прибутковість діяльності зросте.

Чому варто замовити виготовлення POSM в компанії Cowboy Art

Замовити пос-матеріали в Cowboy Art - оптимальне рішення для тих, хто цінує свій час.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до вирішення завдань кожного клієнта, висока якість готової продукції. Компанія використовує власні виробничі потужності, кращі матеріали, надійні кріплення.

Цикл виробництва складається з наступних етапів:

 1. вибору специфікацій за матеріалами;
 2. розробки дизайн-проекту;
 3. передачі макету в виробництво, безпосереднього виготовлення продукції;
 4. доставки на об'єкт, монтажу.

Ціна pos матеріалів залежить від складності робіт, обраних матеріалів, обсягу замовлення. Попередньо прорахувати її ви можете прямо на нашому сайті.

Для замовників співпрацю з Cowboy Art - це:

 1. гарантія дотримання термінів;
 2. відповідність готових виробів міжнародним стандартам;
 3. оптимальні ціни;
 4. можливість отримати професійну консультацію з усіх питань;
 5. комплексний підхід до просування бренду: у нас можна замовити виготовлення лайтбоксів, об'ємних літер, вивісок, інших рекламних конструкцій.

Запрошуємо до співробітництва!

Читати докладніше