Металеві та бетонні букви

Метал, бетон - 1
Метал, бетон - 2
Метал, бетон - 1
Метал, бетон - 2
12 днів
Середній час виконання проекту від замовлення до монтажу

Об'ємні букви на фасаді або даху виглядають ефектніше, ніж звичайна плоска вивіска, вони вигідно виділяють будівлю на тлі інших будівель. За рахунок ефекту 3D і великих розмірів напис має великий кут огляду і здалеку привертає увагу потенційних клієнтів.


Створення макета

Наш дизайнер створює візуалізації вивіски по вашій ідеї або логотипу. Ви зможете заздалегідь подивитися, як вона буде виглядати ще до її установки. Якщо потрібно дизайнер вносити коригування в фінальний варіант, а менеджер стверджує з дизайн-кодом міста.


Виробництво

Макет відправляється на власне виробництво, на якому ми проводимо контроль якості.


Монтаж

Для монтажу вивіски на заплановану дату приїжджають наші фахівці. Зазвичай монтаж вивісок в залежності від умов і складності Займає від 1 до 6 годин.

Розрахуйте вартість
Дизайн-код
Вкажіть Дизайн-код

Завантажте файл з макетом або іншу інформацію, яка допоможе нам розрахувати вартість вашого проекту.

Ім'я
Укажите имя
Телефон
Вкажіть телефон

Ми передзвонимо протягом години, для уточнення індивідуальних деталей вашого проекту.

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
Відгуки наших клієнтів
Cowboy-art - це компанія для людей, які точно хочуть спати спокійно, які не визнають нічого крім високої якості, а головне ця компанія для людей, які ставлять складні і на перший погляд нездійсненні завдання, і в найкоротші терміни отримують рішення! Якщо це те що вам потрібно, дуже рекомендую.
Ірина Купченко - Маркетолог Lifehack Academy

Ірина Купченко

Маркетолог Lifehack Academy
Ірина Купченко - отзыв
Замовляли у цій чудовій компанії виготовлення зовнішньої вивіски. І не однієї. Найкраще співвідношення ціни та відмінної якості, уважність власників до деталей, душевний підхід. Хочеться сказати величезне спасибі за виконану роботу, за те, що завжди приємно спілкуватися і хочеться звертатися знову і знову. Наша наступна вивіска буде тільки від Cowboy-Art.
Ірина Портретна - Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur

Ірина Портретна

Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur
Ірина Портретна - отзыв
Мережа аптек «Лінда-Фарм» висловлює свою подяку і вдячність за професійну роботу з комплексного обслуговування аптек з 2013 року. «Ковбой Арт» виконує для нас різні види зовнішнього і внутрішнього оформлення аптек і аптечних пунктів. Дякую за вашу роботу і дотримання відповідно до технічного завдання, якісно і в строк.
Мережа аптек «Лінда-фарм» -

Мережа аптек «Лінда-фарм»

Мережа аптек «Лінда-фарм» - отзыв
З компанією Ковбой Арт ми познайомилися в кінці 2019 р, нам їх порекомендували знайомі, які вже з ними працювали раніше. Тому ми не сумнівалися з ними почати співпрацювати, на той момент ми проводили ремонтні роботи в офісі, і нам треба було виготовити вивіски з логотипом нашої компанії, це було три окремих композиції, як з LED-підсвіткою, так і звичайна вивіска. Замовлення було виконано в строк і хорошої якості.
Яна - компания "Playtika"

Яна

компания "Playtika"
Яна - отзыв
Наші клієнти
Всі клієнти
Mercedes-Benz
Millennium
Tsunami
Steko
Matro Luxe
Playtika
Luxoft
Lotus
Getmancar
Fit4You
М'ясна весна
Alfred Nobel University
Трио Двери
Стол Стул
Линда Фарм
Атриум
АТБ
ДЕКА
Аптека Малина
Катеринослав Хлеб
Банк Кредит Дніпро
Пишаємося тим, що 72% клієнтів звертаються до нас повторноВсі клієнти
Часто задавані питання
 • Від чого залежить вартість?
  Вартість залежить від обраної технології, використовуваних матеріалів і складності проекту. Це впливає на термін і якості експлуатації вивіски в подальшому.
 • Як буде виглядати вивіска?
  Наш дизайнер робить візуалізацію фінального результату, щоб ви могли побачити, як буде виглядати вивіска.
 • Якщо у мене немає макета або або или чи или невідповідний формат макета?
  Ми пропонуємо варіанти коригувань макета, щоб він був в максимально первісному вигляді, але при цьому його можна було б втілити. Наприклад: потовщується шрифт або пропонуємо додаткові каркаси.
 • Який термін виготовлення?
  Термін виготовлення залежить від обраної технології. Зазвичай ми виробляємо вивіски від 5 до 14 днів.
 • Яка гарантія?
  Після установки ми даємо гарантію на 12 місяців.
 • Чи входить монтаж монтаж монтаж монтажу монтажа в цю загальну вартість?
  Монтаж враховується в загальній вартості проекту, але якщо є необхідність ми розрахуємо монтаж окремо.
 • У місті діють правила «дизайн-код» - що в зв'язку з цим нам потрібно робити?
  Перша послуга, яку ми пропонуємо - це розробка макета вивіски, яка подобається клієнту і відповідає дизайн-коду міста з підписанням документів у головного художника.
Замовити послуги
Ми передзвонимо або напишіть в Viber і Telegram. Ще потрібно буде з'ясувати умови монтажу і особливості вашого замовлення.
Ім'я
Вкажіть Ваше ім'я
Телефон
Вкажіть Ваше телефон
Повідомлення
Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Сучасних покупців складно чимось здивувати. І все ж є рішення, що дозволяє залучити погляди людей саме до вашої продукції. Оригінальні букви з металу або бетону, якими буде написано назву компанії, вигідно виділяться на тлі інших вивісок. Звичайно, такий варіант виконання зовнішньої реклами не можна назвати самим бюджетним, проте витрати швидко себе окуплять. Вибравши його для рекламування своєї фірми, ви підкреслите її престижність і серйозність.

Об'ємні букви з металу або бетону - прекрасний рекламний хід, особливо, якщо вони виготовляються з підсвічуванням. Завдяки подібного рішення реалізується не тільки інформаційна функція даної конструкції. Вона додатково служить ефектним прикрасою фасаду будівлі. Яскраво світяться об'ємні неонові букви з металу або бетону висвітлюватимуть всі навколо навіть самої темної ночі. Такий напис обов'язково запам'ятається всім, хто її побачить!

Етапи виготовлення бетонних букв для зовнішньої реклами

Щоб створити бетонні написи, потрібно трохи більше часу, ніж для виготовлення рекламно-сувенірної продукції з інших матеріалів. Ось основні етапи виробництва даного виду зовнішньої реклами:

- спілкування з менеджером, щоб обговорити деталі проекту, узгодити подальші дії;

- виїзд фахівця компанії на об'єкт (при необхідності), щоб оцінити особливості відведеного для рекламного носія місця. При цьому він зробить попередні висновки щодо габаритів, відтінків, варіантів підсвічування майбутньої конструкції;

- створення макета вивіски з бетону. Якщо будівля, на якому вона буде розміщена, має великі розміри, бетонні букви теж краще зробити великими. Якщо ж рекламна конструкція буде розміщуватися на маленькому будинку, всі елементи повинні гармонійно поєднуватися з його фасадом;

- узгодження макету із замовником. Для цього йому демонструється 3D модель, яка дозволяє детально побачити, як буде виглядати готова напис;

- безпосереднє виготовлення бетонних написів. Сучасний бетон суттєво відрізняється від того, яким користувалися десятиліття назад. Сьогодні в нього додаються різні речовини, що поліпшують експлуатаційні характеристики. Перш ніж створити бетонні букви, готується особлива форма з пластику. У неї потім заливається розчин;

- монтаж готової конструкції. Його особливості (тип кріплення, кількість і розміри кріпильних елементів) залежать від стану фасаду будівлі або іншої поверхні, на якій буде закріплюватися зовнішня реклама.

Етапи виробництва об'ємних букв з металу

Завдяки інноваційним технологіям стало можливим виготовлення об'ємних літер з різних матеріалів - нержавіючої сталі, алюмінію, латуні. Незалежно від того, що вибирає замовник, надійний виробник зовнішньої реклами гарантує якість виробів і виконаних робіт. Коли у компанії-виробника є власне виробництво, можливості дизайну його продукції стають практично необмеженими.

Металеві об'ємні букви створюються в кілька етапів:

- ви телефонуєте менеджером компанії, щоб озвучити деталі замовлення і свої побажання. На даному етапі можливо виконати розрахунок попередньої вартості;

- далі дизайнер компанії працює над створенням проекту. При цьому він враховує специфіку діяльності вашої фірми, її продукції або послуг. Наприклад, металеві написи для весільного салону будуть відрізнятися за своїм оформленням від вивісок, виготовлених для престижного офісу;

- якщо готовий макет вас влаштовує, він відправляється в виробництво. Новітня апаратура дозволяє з високою точністю виконати роботи з лазерного різання, фрезерування елементів рекламної конструкції. При цьому беруться до уваги дрібні деталі. Наприклад, якщо створюються букви з підсвічуванням, враховуються розміри джерел світла. Відповідно до них регулюються габарити конструкції;

- готові металеві літери зварюються один з одним за допомогою оптико-волоконної зварювання;

- виконується монтаж готової конструкції. Вона може кріпитися безпосередньо до поверхні або до звареної рами, яка після цього вже монтується на стіну;

- готовий об'єкт здається замовникові.

Краще, коли всі перераховані роботи виконує одне агентство зовнішньої реклами. В цьому випадку можна не сумніватися - все буде зроблено якісно і в строк.

Чому варто замовити виготовлення бетонних і металевих букв і написів в компанії Cowboy Art

Компанія «Cowboy Art» пропонує вам замовити букви з металу або бетону онлайн, заповнивши запропоновану на сайті форму. Ми працюємо на ринку виготовлення зовнішньої реклами понад 13 років і сьогодні наша компанія - виробник рекламних конструкцій повного циклу. Ми також займаємося виробництвом об'ємних літер з інших матеріалів. Співпрацювати з нами вигідно з кількох причин:

- ми виготовляємо букви з металу та бетону в Дніпрі на власному виробництві, доставляємо в будь-яку точку України, виконуємо професійний монтаж;

- ви отримуєте гарантію на 12 місяців після установки рекламної конструкції;

- дотримуємося принципів індивідуального підходу до кожного замовника;

- використовуємо високоякісні матеріали, сучасні технології їх обробки;

- виготовляється в «Cowboy Art» продукція надійна і довговічна.

Чекаємо на ваші заявки!

Читати докладніше