Вивіски з бетону

Бетонні - 1
Бетонні - 2
Бетонні - 1
Бетонні - 2
16 днів
Середній час виконання проекту від замовлення до монтажу

Створення макета

Наш дизайнер створює візуалізацію вивіски по вашій ідеї або логотипу. Ви зможете заздалегідь подивитися, як вона буде виглядати ще до її установки. Якщо потрібно дизайнер вносить коректування в фінальний варіант, а менеджер стверджує з дизайн-кодом міста.


Виробництво

Макет відправляється на власне виробництво, на якому ми проводимо контроль якості.


Монтаж

Для монтажу вивіски на заплановану дату приїжджають наші фахівці. Зазвичай монтаж вивісок в залежності від умов і складності займає від 1 до 6 годин.

Розрахуйте вартість
Дизайн-код
Вкажіть Дизайн-код

Завантажте файл з макетом або іншу інформацію, яка допоможе нам розрахувати вартість вашого проекту.

Ім'я
Укажите имя
Телефон
Вкажіть телефон

Ми передзвонимо протягом години, для уточнення індивідуальних деталей вашого проекту.

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
Відгуки наших клієнтів
Cowboy-art - це компанія для людей, які точно хочуть спати спокійно, які не визнають нічого крім високої якості, а головне ця компанія для людей, які ставлять складні і на перший погляд нездійсненні завдання, і в найкоротші терміни отримують рішення! Якщо це те що вам потрібно, дуже рекомендую.
Ірина Купченко - Маркетолог Lifehack Academy

Ірина Купченко

Маркетолог Lifehack Academy
Ірина Купченко - отзыв
Замовляли у цій чудовій компанії виготовлення зовнішньої вивіски. І не однієї. Найкраще співвідношення ціни та відмінної якості, уважність власників до деталей, душевний підхід. Хочеться сказати величезне спасибі за виконану роботу, за те, що завжди приємно спілкуватися і хочеться звертатися знову і знову. Наша наступна вивіска буде тільки від Cowboy-Art.
Ірина Портретна - Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur

Ірина Портретна

Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur
Ірина Портретна - отзыв
Мережа аптек «Лінда-Фарм» висловлює свою подяку і вдячність за професійну роботу з комплексного обслуговування аптек з 2013 року. «Ковбой Арт» виконує для нас різні види зовнішнього і внутрішнього оформлення аптек і аптечних пунктів. Дякую за вашу роботу і дотримання відповідно до технічного завдання, якісно і в строк.
Мережа аптек «Лінда-фарм» -

Мережа аптек «Лінда-фарм»

Мережа аптек «Лінда-фарм» - отзыв
Наші клієнти
Всі клієнти
Mercedes-Benz
Millennium
Tsunami
Steko
Matro Luxe
Playtika
Luxoft
Lotus
Getmancar
Fit4You
М'ясна весна
Alfred Nobel University
Трио Двери
Стол Стул
Линда Фарм
Атриум
АТБ
ДЕКА
Аптека Малина
Катеринослав Хлеб
Банк Кредит Дніпро
Пишаємося тим, що 72% клієнтів звертаються до нас повторноВсі клієнти
Часто задавані питання
 • Від чого залежить вартість?
  Вартість залежить від обраної технології, використовуваних матеріалів і складності проекту. Це впливає на термін і якості експлуатації вивіски в подальшому.
 • Як буде виглядати вивіска?
  Наш дизайнер робить візуалізацію фінального результату, щоб ви могли побачити, як буде виглядати вивіска.
 • Якщо у мене немає макета або або или чи или невідповідний формат макета?
  Ми пропонуємо варіанти коригувань макета, щоб він був в максимально первісному вигляді, але при цьому його можна було б втілити. Наприклад: потовщується шрифт або пропонуємо додаткові каркаси.
 • Який термін виготовлення?
  Термін виготовлення залежить від обраної технології. Зазвичай ми виробляємо вивіски від 5 до 14 днів.
 • Яка гарантія?
  Після установки ми даємо гарантію на 12 місяців.
 • Чи входить монтаж монтаж монтаж монтажу монтажа в цю загальну вартість?
  Монтаж враховується в загальній вартості проекту, але якщо є необхідність ми розрахуємо монтаж окремо.
 • У місті діють правила «дизайн-код» - що в зв'язку з цим нам потрібно робити?
  Перша послуга, яку ми пропонуємо - це розробка макета вивіски, яка подобається клієнту і відповідає дизайн-коду міста з підписанням документів у головного художника.
Замовити послуги
Ми передзвонимо або напишіть в Viber і Telegram. Ще потрібно буде з'ясувати умови монтажу і особливості вашого замовлення.
Ім'я
Вкажіть Ваше ім'я
Телефон
Вкажіть Ваше телефон
Повідомлення
Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Вивіски з бетону виглядають стильно і трохи брутально. Вони немов заявляють про те, що компанія міцно зайняла своє місце і не збирається залишати його в найближчі десятиліття. Така креативна рекламна конструкція довговічна, невибаглива в догляді, стійка до зовнішніх впливів.

Завдяки ефектній подачі інформація, розміщена на бетонній табличці, залишиться в пам'яті проходять повз людей. Багато з них обов'язково стануть вашими клієнтами. Особливо ефективні дахові рекламні установки з підсвічуванням - вони добре видно навіть на великій відстані, звертають на себе увагу в будь-який час доби.

Переваги бетонних вивісок для реклами від Cowboy Art

Бетонні вивіски - конструкції, які завжди залишаються актуальними. Вони майже не схильні до впливу часу, тому зберігають свою привабливість довгі роки. Догляд за ними полягає в періодичному чищенні і відновленні кольору. Якщо вивіска зроблена якісно, цього буде достатньо.

Бетон давно відомий як матеріал, що має тривалий термін експлуатації, низьку осадку, стійкий до коливань температури і вологості. Його почали використовувати багато десятиліть назад і саме завдяки його високим експлуатаційними властивостями ми до сих пір можемо бачити створені з нього конструкції.

Сучасні бетонні таблички виготовляються з бетону з поліпшеними технічними характеристиками. Наприклад - з нанобетона, створеного з використанням нанотехнологій. Завдяки вмісту спеціальних добавок, отриманий матеріал значно відрізняється від відомих раніше марок бетону:

 1. створені з нього конструкції мають масу, в 6 разів меншу, ніж аналогічні вироби з простого бетону;
 2. він має підвищену морозостійкість, що дозволяє використовувати конструкції з нього в найсуворіших погодних умовах;
 3. надійність нанобетона на 150% вище звичайного;
 4. ймовірність утворення тріщин практично нульова.

Етапи виготовлення фасадних бетонних вивісок

У компанії «Cowboy Art» ви можете замовити бетонні вивіски, а також вироби з нанобетона. Наші виробничі потужності розташовані в Дніпрі, доставка готової продукції можлива в будь-яке місто України. На власному виробництві ми створюємо будь-які види зовнішньої реклами, надаємо послуги фрезерування і лазерного різання. Нам важливо, щоб кожен замовник залишився задоволений, тому виготовлення світлової вивіски з бетону строго контролюється на кожному етапі.

Роботи виконуються в такій послідовності:

 1. замовник узгоджує з менеджером компанії деталі замовлення. На даному етапі можливо прорахувати його попередню вартість;
 2. клієнт може надати макет або замовити його розробку у нашого дизайнера. Останній варіант кращий, адже грамотний фахівець зверне увагу на всі важливі моменти: місце розташування майбутньої рекламної конструкції, його освітленість, сполучуваність таблички з бетону з уже наявними оформленням будівлі і т.д .;
 3. якщо замовник і дизайнер дійшли спільної думки, макет передається у виробництво. Даний етап варто розглянути докладніше. Перш ніж починати роботу з бетоном, готують пластикову форму, в яку буде заливатися розчин. До її якості пред'являються високі вимоги, оскільки саме від неї залежатиме зовнішній вигляд бетонної вивіски, її фактура;
 4. монтаж. Фасадні таблички з бетону дуже важливо правильно встановити. Від цього буде залежати, чи зможуть вони виконувати свої функції. Ми розробляємо унікальні рекламні носії, створені під певний фасад. Так само відповідально наші фахівці підходять і до монтажу готової конструкції. Спосіб кріплення буде залежати від стану фасаду будівлі, для якого створена вивіска. Наприклад, якщо він сиплеться, необхідно виконувати монтаж за допомогою міцних анкерів, що витримують навантаження самої бетонної таблички, а також впливають на неї навантажень (вітру, снігу і т.д.). Для кожного конкретного об'єкта фахівці підбирають оптимальний спосіб кріплення і кріпильні елементи.

Купити вивіски з бетону можна за різною ціною. Вона буде залежати від розмірів конструкції, обраних матеріалів, складності робіт.

Чому варто замовити виготовлення табличок з бетону в компанії Cowboy Art

Компанія «Cowboy Art» виготовляє бетонні таблички, лайтбокси, металеві об'ємні букви, неонові вивіски на замовлення, наприклад вивіски на дім з металу. Ми працюємо на ринку зовнішньої реклами з 2007 року і за цей час успішно реалізували кілька тисяч проектів. У роботі ми дотримуємося індивідуального підходу, тому кожен замовник залишився задоволений готовим результатом.

Створена «Cowboy Art» зовнішня реклама завдяки нестандартним рішенням і якісному виконанню підвищить впізнаваність вашої компанії, донесе до потенційних клієнтів інформацію про її продукції.

Ми гарантуємо:

 1. взаємини, побудовані на довірі і взаємній повазі. Ми завжди готові піти назустріч клієнту, обговорити з ним найдрібніші деталі проекту, внести необхідні корективи. Ми відкриті до спілкування - ви можете отримати професійну консультацію з будь-якого питання;
 2. стислі терміни виготовлення рекламної конструкції при незмінно високій якості;
 3. створення зовнішньої реклами відповідно до дизайн-кодом вашого міста;
 4. чесну вартість нашої продукції.

Професійно виконана зовнішня реклама відкриває величезні можливості для розвитку бізнесу. Не пропустіть їх - звертайтеся в «Cowboy Art»!

Читати докладніше