Фрезерування ЧПУ

Фрезерування - 1

Наш фрезерувальний верстат дозволяє проводити роботи в горизонтальному і вертикальному напрямку, робити плоскі і 3D-вироби. Тому ми не обмежені в розмірах виробленої продукції.

Роботи можуть відбуватися з матеріалів замовника або наших матеріалів в разі потреби. Перед початком робіт необхідно перевірити файл з виробом, і в разі потреби наші фахівці допоможуть виправити помилки.

Готову продукцію доставляємо по всій Україні.

Розрахуйте вартість
Тип
Вкажіть тип

Завантажте файл з макетом або іншу інформацію, яка допоможе нам розрахувати вартість вашого проекту.

Ім'я
Укажите имя
Телефон
Вкажіть телефон

Ми передзвонимо протягом години, для уточнення індивідуальних деталей вашого проекту.

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
Відгуки наших клієнтів
Cowboy-art - це компанія для людей, які точно хочуть спати спокійно, які не визнають нічого крім високої якості, а головне ця компанія для людей, які ставлять складні і на перший погляд нездійсненні завдання, і в найкоротші терміни отримують рішення! Якщо це те що вам потрібно, дуже рекомендую.
Ірина Купченко - Маркетолог Lifehack Academy

Ірина Купченко

Маркетолог Lifehack Academy
Ірина Купченко - отзыв
Замовляли у цій чудовій компанії виготовлення зовнішньої вивіски. І не однієї. Найкраще співвідношення ціни та відмінної якості, уважність власників до деталей, душевний підхід. Хочеться сказати величезне спасибі за виконану роботу, за те, що завжди приємно спілкуватися і хочеться звертатися знову і знову. Наша наступна вивіска буде тільки від Cowboy-Art.
Ірина Портретна - Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur

Ірина Портретна

Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur
Ірина Портретна - отзыв
Мережа аптек «Лінда-Фарм» висловлює свою подяку і вдячність за професійну роботу з комплексного обслуговування аптек з 2013 року. «Ковбой Арт» виконує для нас різні види зовнішнього і внутрішнього оформлення аптек і аптечних пунктів. Дякую за вашу роботу і дотримання відповідно до технічного завдання, якісно і в строк.
Мережа аптек «Лінда-фарм» -

Мережа аптек «Лінда-фарм»

Мережа аптек «Лінда-фарм» - отзыв
Наші клієнти
Всі клієнти
Mercedes-Benz
Millennium
Tsunami
Steko
Matro Luxe
Playtika
Luxoft
Lotus
Getmancar
Fit4You
М'ясна весна
Alfred Nobel University
Трио Двери
Стол Стул
Линда Фарм
Атриум
АТБ
ДЕКА
Аптека Малина
Катеринослав Хлеб
Банк Кредит Дніпро
Пишаємося тим, що 72% клієнтів звертаються до нас повторноВсі клієнти
Замовити послуги
Ми передзвонимо або напишіть в Viber і Telegram. Ще потрібно буде з'ясувати умови монтажу і особливості вашого замовлення.
Ім'я
Вкажіть Ваше ім'я
Телефон
Вкажіть Ваше телефон
Повідомлення
Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Виготовлення зовнішньої реклами зараз відбувається з використанням різних технологій. Одна з найбільш затребуваних - фрезерування ЧПУ. Можливості сучасного, високоточного обладнання дозволять добитися бездоганного результату, перенести на вихідний матеріал зображення будь-якого рівня складності. Тому, якщо ви плануєте замовити зовнішню рекламу, варто більше знати про фрезеруванні і його практичне застосування.

Різновиди фрезерної обробки на верстатах ЧПУ

3Д фрезерування ЧПУ передбачає зрізання верхнього шару за допомогою спеціальних зубчастих фрез по заданих параметрах. Виходячи з технічних характеристик фрезерувального обладнання, вона буває:

 1. вертикальної;
 2. горизонтальної.

У промисловому виробництві використовується універсальний тип верстата, який дозволяє виконувати вертикальну і горизонтальну фрезерування одночасно. Найсучасніші верстати, крім плоских малюнків, дозволяють також робити 3d фрезерування. Об'ємні зображення, написи сьогодні користуються найбільшою популярністю.

Залежно від типу фрези, виділяють наступні види фрезерування:

 1. торцева;
 2. кінцева;
 3. периферійна;
 4. фасонная;
 5. спеціалізована.

Окремо слід відзначити можливість обробляти заготовки різної форми:

 1. плоскою;
 2. циліндричної;
 3. зігнутою.

Також можливе фрезерування на замовлення великих деталей і маленьких, а в сумі - це безмежні можливості для створення унікальних, привабливих виробів для реклами і побутового використання.

Переваги фрезерування від Cowboy Art

На якість кінцевого продукту впливають три основні чинники.

 1. Тип обладнання. Чим більш сучасний, функціональний верстат в розпорядженні виробника, тим точніший, якісний результат ви отримуєте.
 2. Професіоналізму майстрів. Освоїти тонкощі роботи складного обладнання, точно перенести на матеріал малюнок, аж до найдрібніших деталей вимагає великого досвіду і особливих навичок.
 3. Дотримання термінів. Ніхто не любить довго чекати виконання замовлення. Затримки через повільне обладнання найпоширеніша проблема в даній області. У Cowboy Art чітко налагоджена робота в поєднанні з майстерністю співробітників дозволяє завжди дотримуватися обумовлені терміни.

Тому, послуги фрезерування розумно замовляти в Cowboy Art. Тут майстерня має високотехнологічне оснащення, при цьому устаткування завжди знаходиться в бездоганному технічному стані, регулярно модернізується. Штат висококваліфікованих фахівців - гарантія кращого результату.

Особливості фрезерування великих деталей

Виготовлення зовнішньої реклами безпосередньо пов'язано з використанням великих деталей. Чим складніше малюнок належить нанести, тим більше часу для цього знадобиться. Тому фрезерування на верстатах ЧПУ - розумне рішення.

 1. Термін виготовлення не займе багато часу, оскільки верстати працюють з високою швидкістю.
 2. Комп'ютерне управління гарантує точність перенесення всієї елементів на полотно з точністю до однієї десятої міліметра.

Такий результат неможливо отримати за допомогою ручної обробки або на застарілому обладнанні. Примітно, що в числі замовників фрезерувальних робіт є не тільки комерційні, але також приватні особи.

У числі популярних послуг - виготовлення панелей з унікальними малюнками, 3d фрезерування ЧПУ для обшивки стін. Їх можна виготовляти у великих розмірах, що дозволяє мінімізувати кількість стиків.

Чому послуги по фрезерування ЧПУ користуються попитом?

Сьогодні кількість людей, які хочуть замовити фрезерування в Києві, Дніпрі та Україні, стає дедалі більше. Головна причина цього явища - бажання одержати не типові, а унікальні вироби. Їх призначення може абсолютно різноманітним, не тільки рекламного характеру.

 1. У числі замовників компанії Cowboy Art багато художників. Картини з їх ескізами, скульптури, предмети мистецтва успішно продаються.
 2. Дизайнери інтер'єру також звертаються за допомогою, оскільки знайти підходящі елементи декору в магазині або на ринку практично неможливо.
 3. Ландшафтний дизайн рідко обходиться без оригінальних садових скульптур.
 4. ЧПУ фрезерування на замовлення вважається кращим рішенням, якщо потрібно зробити подарунок близькій людині. Панно, картини, сувеніри, розроблені дизайнерами компанії допоможуть підкреслити ваше особливе ставлення.
 5. Оформлення виставкових стендів - ще один популярний напрям. У поєднанні з красивою підсвічуванням увагу потенційних клієнтів вам гарантовано.

Ще один фактор, який сприяє зростанню популярності - екологічність. Фрезеруванні піддаються різноманітні матеріали, в тому числі натуральне дерево. Елементи декору, панелі з нього обіцяють стати довгостроковим трендом.

Від чого залежить вартість фрезерування на станках ЧПУ?

Як ми вже говорили, для фрезерування необхідно високотехнологічне, високоточне фрезерувальні обладнання. Тому вартість фрезерування з його використанням досить висока, в порівнянні з ручною роботою. Також здешевити процес виробництва можна, якщо користуватися верстатами більш старшого покоління, послугами невеликих майстерень. Однак таке рішення має свої "підводні камені".

 1. Такий варіант точно не підійде тим, кому виконати роботи потрібно досить терміново.
 2. Готовий виріб може розчарувати своєю якістю. Наявність відколів, невеликих тріщин псують його зовнішній вигляд.
 3. Точність перенесення малюнка також може "постраждати".
 4. Прагнучи запропонувати більш низьку вартість, не всі майстри витрачають час на виготовлення макета. Тому очікування і готовий результат не завжди збігаються.
 5. У невеликих майстерно, у приватних майстрів не завжди є в розпорядженні весь необхідний інструмент і обладнання. Тому розраховувати на високу якість складних робіт не доводиться.

Пам'ятаємо, що матеріали, використовувані для фрезерування (композит, дерево, метал, МДФ, АКП) відрізняються довговічністю. Тому з такими результатами доведеться миритися протягом усього терміну їх використання. Тому ціна фрезерування не завжди є вирішальною у виборі виконавця для свого замовлення.

Де замовити послуги фрезерування в Україні за вигідними цінами? 

У Cowboy Art знайшли оптимальний рецепт надання високоякісних робіт за доступними цінами. Його основа - чіткий алгоритм роботи всього персоналу.

 1. Залиште заявку на сайті або зв'яжіться з менеджером по телефону.
 2. Наступний етап - ретельне вивчення всіх деталей замовлення (розмір, малюнок, стиль).
 3. Розробка ескізу або доопрацювання вашого.
 4. Виготовлення макета, який дасть уявлення про остаточному вигляді готового виробу. На цьому етапі можна внести доповнення зміни.
 5. Точний розрахунок вартості - гарантія захисту від непередбачених витрат. При цьому вам запропонують конкурентні ціни.
 6. Визначення термінів виконання. Особливо важливо тим, кому готова робота потрібна на точну дату.
 7. Передача на виробництво.

У разі необхідності, ви також можете скористатися послугами по монтажу, який виконають кращі фахівці в своїй області. Таким чином, в Cowboy Art ви можете замовити фрезерування АКП, фрезерування МДФ на замовлення, рекламну вивіску, при цьому не хвилюватися, що вас розчарує якість або підведуть за термінами.

Читати докладніше