Брендування скла на замовлення

Брендування скла - 1
Брендування скла - 2
Брендування скла - 3
Брендування скла - 4
Брендування скла - 5
Брендування скла - 6
Брендування скла - 7
Брендування скла - 8
Брендування скла - 9
Брендування скла - 1
Брендування скла - 2
Брендування скла - 3
Брендування скла - 4
Брендування скла - 5
Брендування скла - 6
Брендування скла - 7
Брендування скла - 8
Брендування скла - 9

Тонуємо і брендуємо перегородки в офісах та скла.


Матування + брендування стекол плівкою ORACAL.

Така технологія допомагає зробити ваше простір закритим для сторонніх очей, але при цьому залишити легким і світлим.


Короткі терміни оформлення.

Розробка, виготовлення матеріалів і подальша обклеювання не вимагають багато часу. Для даного виду оформлення не потрібно отримувати спеціальні дозволи, що значно прискорює процес.

Розрахуйте вартість

Завантажте файл з макетом або іншу інформацію, яка допоможе нам розрахувати вартість вашого проекту.

Ім'я
Укажите имя
Телефон
Вкажіть телефон

Ми передзвонимо протягом години, для уточнення індивідуальних деталей вашого проекту.

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
Замовити послуги
Ми передзвонимо або напишіть в Viber і Telegram. Ще потрібно буде з'ясувати умови монтажу і особливості вашого замовлення.
Ім'я
Вкажіть Ваше ім'я
Телефон
Вкажіть Ваше телефон
Повідомлення
Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Велика кількість сонячного світла часто стає на заваді роботі офісних співробітників, особливо в літній час. Усунути цю перешкоду дозволяє обклеювання офісних перегородок плівками із спеціальним складом. Їх перевага полягає в здатності ефективно захистити від сонячних відблисків, що заважають, і спеки з одночасним збереженням привабливості робочого простору. Інтер'єр залишається в колишньому стані, обклеєні вікна виглядають стильно, поверхні офісних меблів та інших предметів не піддаються вигорянню. Обстановка стає камерніше, затишніше.


Оскільки кожен керівник прагне створити оптимальні умови для роботи колективу, цей спосіб захисту від сонячного проміння стає все більш популярним. Іноді тонування офісного скла дозволяє обходитися без увімкненого кондиціонера.

До всіх цих переваг варто додати зміцнення скла - з такою плівкою їх набагато важче розбити.

Навіщо потрібне декоративне тонування та матування скла?

- Головна перевага, якою володіє офісне тонування - це захист від інфрачервоних та ультрафіолетових променів. Всі шкідливі випромінювання залишаються зовні, а всередину потрапляє лише безпечне світло. Також влітку в офісі зберігається прохолода – необхідний елемент комфортного мікроклімату. Взимку ж, навпаки, ефективніше зберігатиметься тепло.

- Саме це рішення вигідно відрізняється практичністю та порівняльною простотою. Якщо наноситься плівка на офісне скло, вони легко миються і чистяться. З обслуговування проблем не виникає. Вона має антистатичні властивості, що попереджає накопичення пилу. Зміцнення поверхонь підвищує рівень безпеки.

- Офісне тонування використовується не лише на вікнах будівлі. Широко застосовується подібне оформлення перегородок для зонування єдиного простору. Сучасний діловий стиль має на увазі поділ офісних площ на окремі приміщення за допомогою перегородок зі скла. Це робить простір світлішим і дозволяє зберегти ефект свободи. З іншого боку, абсолютна прозорість стін не завжди є добрим рішенням. У цьому випадку чудовим виходом є нанесення декоративної плівки.

- Такі матеріали порівняно легко наклеюються та знімаються. Це гарна перевага у випадку, якщо компанія орендує приміщення. Так можна забезпечити тимчасове брендування офісних перегородок, а після зміни орендонаймача швидко змінити антураж.

- Ще одне ефективне застосування цього рішення – оформлення вітрин у магазинах.

- Цей спосіб дозволяє зробити просте скло стильним елементом інтер'єру. Використання декоративних варіантів дозволяє створити індивідуальний, неповторний дизайн.

Подібне поєднання практичності, функціональності та декоративного навантаження робить це рішення дуже привабливим.

Різні варіанти обробки

Якщо потрібне декоративне обклеювання плівкою скляних перегородок, малюнок створюється плоттерною різкою. За допомогою плоттера на плівці за заздалегідь виготовленим макетом або ескізом вирізається заданий малюнок. Після нанесення матеріалу на скляну поверхню створюється цікавий ефект – він досягається за рахунок оригінального поєднання прозорих та непрозорих ділянок. Можна створити ефект напівпрозорості, не відрізняється від того, що створюється піскоструминною обробкою. І все це – набагато дешевше.

Обклеювання перегородок плівкою може бути не суцільним. Стильно, практично та сучасно виглядає оформлення за допомогою матових смуг, нанесених на прозору поверхню. Так створюється ефект відокремленого простору, але одночасно зберігається світло, легкість, необмеженість.

Де замовити обклеювання скляних офісних перегородок у Дніпрі?

Шукаєте надійного та якісного виконавця у Дніпрі? Звертайтеся до компанії Cowboy Art. У послуги компанії входить:

- тонування та брендування офісних перегородок;

- тонування та брендування плівкою ORACAL шибок.

На таке оздоблення йде зовсім небагато часу. Вона не вимагає спеціальних дозволів, а досвідчені фахівці справляються з виконанням завдань за короткий термін.

Також ми пропонуємо виготовлення об'ємних літер та оформлення фасадів на замовлення.

Читати докладніше