Фрезерування МДФ

МДФ - 1

Наш фрезерувальний верстат дозволяє проводити роботи в горизонтальному і вертикальному напрямку, робити плоскі і 3D-вироби. Тому ми не обмежені в розмірах виробленої продукції.

Роботи можуть відбуватися з матеріалів замовника або наших матеріалів в разі потреби. Перед початком робіт необхідно перевірити файл з виробом, і в разі потреби наші фахівці допоможуть виправити помилки.

Готову продукцію доставляємо по всій Україні

Розрахуйте вартість

Завантажте файл з макетом або іншу інформацію, яка допоможе нам розрахувати вартість вашого проекту.

Ім'я
Укажите имя
Телефон
Вкажіть телефон

Ми передзвонимо протягом години, для уточнення індивідуальних деталей вашого проекту.

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
Відгуки наших клієнтів
Cowboy-art - це компанія для людей, які точно хочуть спати спокійно, які не визнають нічого крім високої якості, а головне ця компанія для людей, які ставлять складні і на перший погляд нездійсненні завдання, і в найкоротші терміни отримують рішення! Якщо це те що вам потрібно, дуже рекомендую.
Ірина Купченко - Маркетолог Lifehack Academy

Ірина Купченко

Маркетолог Lifehack Academy
Ірина Купченко - отзыв
Замовляли у цій чудовій компанії виготовлення зовнішньої вивіски. І не однієї. Найкраще співвідношення ціни та відмінної якості, уважність власників до деталей, душевний підхід. Хочеться сказати величезне спасибі за виконану роботу, за те, що завжди приємно спілкуватися і хочеться звертатися знову і знову. Наша наступна вивіска буде тільки від Cowboy-Art.
Ірина Портретна - Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur

Ірина Портретна

Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur
Ірина Портретна - отзыв
Мережа аптек «Лінда-Фарм» висловлює свою подяку і вдячність за професійну роботу з комплексного обслуговування аптек з 2013 року. «Ковбой Арт» виконує для нас різні види зовнішнього і внутрішнього оформлення аптек і аптечних пунктів. Дякую за вашу роботу і дотримання відповідно до технічного завдання, якісно і в строк.
Мережа аптек «Лінда-фарм» -

Мережа аптек «Лінда-фарм»

Мережа аптек «Лінда-фарм» - отзыв
Наші клієнти
Всі клієнти
Mercedes-Benz
Millennium
Tsunami
Steko
Matro Luxe
Playtika
Luxoft
Lotus
Getmancar
Fit4You
М'ясна весна
Alfred Nobel University
Трио Двери
Стол Стул
Линда Фарм
Атриум
АТБ
ДЕКА
Аптека Малина
Катеринослав Хлеб
Банк Кредит Дніпро
Пишаємося тим, що 72% клієнтів звертаються до нас повторноВсі клієнти
Замовити послуги
Ми передзвонимо або напишіть в Viber і Telegram. Ще потрібно буде з'ясувати умови монтажу і особливості вашого замовлення.
Ім'я
Вкажіть Ваше ім'я
Телефон
Вкажіть Ваше телефон
Повідомлення
Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Фрезерування МДФ - це кращий спосіб зробити звичайні речі унікальними, стильними, втілити будь-які дизайнерські рішення. Тому попит на її неухильно зростає. Адже головне зараз при створенні реклама, оформленні інтер'єру, екстер'єру нестандартні рішення, які підкреслюють індивідуальність свого власника.

Щоб отримати неперевершений результат, розумно користуватися послугами перевіреної компанії. Агентство зовнішньої реклами Cowboy Art є лідером в рекламному сегменті, а також виконує фрезерування МДФ на замовлення.

Етапи фрезерування МДФ фасадів?

3Д фрезерування панелей МДФ досить складна, копітка робота, яка вимагає високої точності і наявності високотехнологічного обладнання. Також, важливо дотримуватися всі технології, етапи виробництва. Які саме?

 1. Визначення точних розмірів готового виробу. Від них залежить розташування малюнка, його масштаб.
 2. Розробка дизайну майбутньої написи, малюнка вимагає ретельного опрацювання кожної деталі.
 3. Після цього виготовляють попередній макет, щоб переконатися у відсутності недоробок.
 4. Вихідні матеріали передаються на виробництво, де відбувається подальша обробка МДФ на ЧПУ.
 5. Готовий виріб перевіряється на предмет відсутності шлюбу, дрібних дефектів.

Переваги фрезерування МДФ фасадів від Cowboy Art

Фрезерування фасадів МДФ в Cowboy Art - це гарантія бездоганної якості, а також ряд безсумнівних переваг, які цінують постійні клієнти компанії.

 1. Для роботи використовується найкраще обладнання, яке точно переносить малюнок на полотно.
 2. У роботу приймаються замовлення будь-якої складності: від виробництва фрезерування на широкоформатному МДФ полотні, до складних за формою і конструкції арт об'єктів. В тому числі, можлива фрезерування фасадів для зовнішнього оформлення приміщень.
 3. Штат кваліфікованих дизайнерів завжди готові розробити унікальні рішення, відповідно до призначення, побажаннями замовника.
 4. Індивідуальний підхід до кожного проекту, незалежно від його масштабу.
 5. Високий рівень сервісного обслуговування для всіх клієнтів, на всіх етапах співпраці.
 6. Точна вартість фрезерування МДФ узгоджується до передачі проекту на виробництві. Тому після закінчення робіт вам не доведеться доплатити за "непередбачені витрати".
 7. Можливість замовити послуги монтажу. У штаті працюють кваліфіковані співробітники, які виконають його швидко і акуратно.
 8. Дотримання договору, встановлених термінів виконання замовлення. Це особливо важливо для тих, кому необхідно отримати замовлення в точно призначений день.

Де можна замовити фрезерування МДФ фасадів і панелей

У Cowboy Art доступний широкий вибір послуг фрезерування для комерційних і приватних осіб. Це найкраще співвідношення ціни, якості, сервісу. Тому, якщо вам необхідна

3d фрезерування МДФ, приваблива вивіска, неонове освітлення, хочете замовити виготовлення лайтбоксів, варто звертатися в Cowboy Art.

 1. Власне виробництво - гарантія кращих цін, оскільки немає необхідності переплачувати посередникам.
 2. Фахівці компанії допоможуть вам узгодити розміщення реклами, оформлення фасадів з муніципальними органами.
 3. Доставку готових виробів можна замовити в будь-який регіон України. З огляду на, що не скрізь є підприємства з аналогічними можливостями, розумно розглянути такий варіант.

Додаткову інформацію вам нададуть менеджери по телефону. Тому не варто відкладати рішення. Замовляйте фрезерування панелей МДФ і фрезерування АКП, щоб переконатися в правильному виборі виконавця і стати володарем унікальних виробів.

Читати докладніше