Брендування авто

Брендування транспорту - 1
Брендування транспорту - 2
Брендування транспорту - 3
Брендування транспорту - 4
Брендування транспорту - 5
Брендування транспорту - 6
Брендування транспорту - 7
Брендування транспорту - 8
Брендування транспорту - 9
Брендування транспорту - 10
Брендування транспорту - 11
Брендування транспорту - 12
Брендування транспорту - 13
Брендування транспорту - 14
Брендування транспорту - 1
Брендування транспорту - 2
Брендування транспорту - 3
Брендування транспорту - 4
Брендування транспорту - 5
Брендування транспорту - 6
Брендування транспорту - 7
Брендування транспорту - 8
Брендування транспорту - 9
Брендування транспорту - 10
Брендування транспорту - 11
Брендування транспорту - 12
Брендування транспорту - 13
Брендування транспорту - 14
10 днів
Середній час виконання проекту від замовлення до монтажу

Великий географічний обхват

Обклеювання машин рекламою популярна в першу чергу завдяки відсутності прихильності до конкретної точки. Брендовані машини пересуваються по всьому місту і за його межами, охоплюючи максимально велику локацію.


Величезна аудиторія

Кожен, хто побачить брендований транспорт, є потенційним клієнтом. А це і пішоходи, і водії, і пасажири громадського транспорту, - практично все населення міста!


Короткі терміни оформлення

Розробка, виготовлення матеріалів і подальша обклеювання не вимагають багато часу. Для даного виду реклами не потрібно отримувати спеціальні дозволи, що значно прискорює процес.

Розрахуйте вартість

Завантажте файл з макетом або іншу інформацію, яка допоможе нам розрахувати вартість вашого проекту.

Ім'я
Укажите имя
Телефон
Вкажіть телефон

Ми передзвонимо протягом години, для уточнення індивідуальних деталей вашого проекту.

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
Наші клієнти
Всі клієнти
Mercedes-Benz
Millennium
Tsunami
Steko
Matro Luxe
Playtika
Luxoft
Lotus
Getmancar
Fit4You
М'ясна весна
Alfred Nobel University
Трио Двери
Стол Стул
Линда Фарм
Атриум
АТБ
ДЕКА
Аптека Малина
Катеринослав Хлеб
Банк Кредит Дніпро
Пишаємося тим, що 72% клієнтів звертаються до нас повторноВсі клієнти
Замовити послуги
Ми передзвонимо або напишіть в Viber і Telegram. Ще потрібно буде з'ясувати умови монтажу і особливості вашого замовлення.
Ім'я
Вкажіть Ваше ім'я
Телефон
Вкажіть Ваше телефон
Повідомлення
Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Брендування авто, або обклеювання транспорту рекламними матеріалами, активно використовується для просування будь-якого бренду. «Вивіска на колесах» має масу достоїнств і за багатьма параметрами виграє у стаціонарних білбордів. Великий обхват аудиторії, яскравий і помітний джерело інформації, доступні ціни, необмежена географія, - є безліч причин для того, щоб звернути увагу на брендування транспорту як на актуальний і результативний спосіб залучення клієнтів і збільшення продажів.

Важливо відзначити, що таке брендування авто є вигідним вкладенням коштів. При дбайливому ставленні до машини вінілова плівка не змінює своїх властивостей, не розтріскується, не стирається протягом п'яти і більше років. Таким чином, заплативши всього один раз, компанія може рекламувати свою продукцію протягом тривалого терміну.

Переваги брендування автомобілів

З усіх видів зовнішньої реклами брендування автотранспорту має, мабуть, самі унікальні властивості. Повної альтернативи цьому виду просування не існує, оскільки ніякий інший стаціонарний носій не має того ж набору характеристик, що і мобільна реклама.

- Великий географічний обхват. Обклеювання машин рекламою популярна в першу чергу завдяки відсутності прихильності до конкретної точки. Брендовані машини пересуваються по всьому місту і за його межами, охоплюючи максимально велику локацію.

- Величезна аудиторія. Кожен, хто побачить брендований транспорт, є потенційним клієнтом. А це і пішоходи, і водії, і пасажири громадського транспорту, - практично все населення міста!

- Доступна ціна. Витратити гроші на десятки білбордів по всьому місту або замовити обклеювання декількох машин? Вибір очевидний! Рекламна обклеювання авто - це доступна послуга, витрати на яку окупаються дуже швидко.

- Гарантована увагу. Наклейки на авто знаходяться на рівні очей людини, а мобільний формат дозволяє піднести інформацію «на блюдечку», розташувавши рекламу прямо перед потенційним споживачем.

- Креативний дизайн. Посилити ефект привернення уваги можна за рахунок яскравого і незабутнього формату. Рекламна обклеювання авто плівкою може бути в будь-яких кольорах і розмірах. Різноманітність дизайнів включає як невеликі лого на капоті, так і повну обклеювання великими банерами. Друк на перфорованій плівці дозволяє обклеювати вікна транспорту, тим самим максимально збільшуючи рекламну площу. Крім плівки, можна використовувати гнучкий неон для вивісок і інші нестандартні матеріали.

- Короткі терміни оформлення. Розробка, виготовлення матеріалів і подальша обклеювання транспорту плівкою не вимагають багато часу. Для брендування авто не потрібно отримувати спеціальні дозволи, що значно прискорює процес.

- Захист від пошкоджень. Додатковий бонус: наклейки захищають поверхню авто від подряпин, корозії та інших видів ушкоджень.

Види транспорту для рекламної обклеювання

Брендування машин є для всіх категорій транспорту, в тому числі, водного і повітряного. Однак найчастіше для цього вибирають найпоширеніший засіб пересування - популярні види наземного транспорту.

- Брендування громадського транспорту і таксі. Автобуси і маршрутки хороші тим, що мають велику площу для розміщення рекламних матеріалів. Пасажири свідомо шукають їх в потоці машин, а значить, автоматично шукають і вашу рекламу. І, найголовніше, суспільний транспорт дає найбільший охоплення аудиторії. Досить обклеїти кілька автобусів на різних маршрутах, щоб забезпечити просування товару в більшій частині міста. Виходячи з цього, ціна брендування автобуса повністю відповідає ефективності послуги, а часто навіть перевищує очікування. Таксі в цьому плані дають ще більший географічний обхват, оскільки переміщаються, в тому числі, і там, де немає ліній громадського транспорту.

- Брендування корпоративного транспорту. Обклеювання фірмових автомобілів логотипами і контактами компанії працює відразу на двох фронтах. По-перше, виконує ту ж функцію, що і брендинг автобусів, тобто є ефективним мобільним носієм реклами. В цьому плані варто виділити обклеювання вантажних автомобілів. Велика площа дає простір для масштабної креативної обклеювання. Це, свого роду, величезне полотно на колесах, потенціалом якого гріх не скористатися! Крім того, вантажні машини найчастіше пересуваються не тільки по місту, але і за його межами, охоплюючи цілі області, а то й всю країну. По-друге, брендування комерційного транспорту підвищує лояльність клієнтів, підтримує солідний статус і хорошу репутацію компанії. Брендинг автотранспорту особливо важливий для поштових фірм, служб таксі, доставки онлайн-замовлень з магазинів і ресторанів.

Де замовити брендування транспорту в Україні?

Успіх мобільної реклами залежить, перш за все, від якості матеріалу, дизайну і майстерності нанесення плівки. Читабельний текст, доречні кольори, правильне рекламне посилання і місце розміщення, на ефективність впливає кожна дрібниця! Агентство з виробництва зовнішньої реклами Cowboy Art гарантує, що ваша реклама на авто буде помітною, довговічною і окупиться. Ми більше 10 років займаємося виготовленням зовнішньої реклами і POS-матеріалів для клієнтів по всій Україні. Професіоналізм наших співробітників підтверджений значним портфоліо і безліччю відгуків від задоволених замовників.

З кожним проектом працюємо індивідуально, підбираючи матеріали з урахуванням потреб і бюджету клієнта. Розробляємо макет з нуля і працюємо з готовими ідеями. Вартість брендування авто розраховується, виходячи з типу матеріалів, розміру банерів, виду автотранспорту. Обговорюємо конкретні терміни виконання роботи і завжди їх дотримуємося.

Читати докладніше