Дахові вивіски

Дахові - 1
Дахові - 2
Дахові - 3
Дахові - 4
Дахові - 5
Дахові - 1
Дахові - 2
Дахові - 3
Дахові - 4
Дахові - 5
21 день
Середній час виконання проекту від замовлення до монтажу

Створення макета

Наш дизайнер створює візуалізацію вивіски по вашій ідеї або логотипу. Ви зможете заздалегідь подивитися, як вона буде виглядати ще до її установки. Якщо потрібно дизайнер вносить коректування в фінальний варіант, а менеджер стверджує з дизайн-кодом міста.


Виробництво

Колірний обхват Pantone. Працюємо з міжнародними стандартами кольорової палітри - «Pantone», яка містить більш ніж 2100 кольорів на ваш вибір або колір бренду.

Будь-який розмір. Максимальний розмір висоти літери для вивіски, яку ми робили - 3 м. Букви таких розмірів видно в радіусі 1 кілометра. Але якщо потрібно, можемо і більше.


Монтаж

Для монтажу вивіски на заплановану дату приїжджають наші фахівці. Зазвичай монтаж вивісок в залежності від умов і складності займає від 1 до 6 годин.

Розрахуйте вартість
Дизайн-код
Вкажіть Дизайн-код

Завантажте файл з макетом або іншу інформацію, яка допоможе нам розрахувати вартість вашого проекту.

Ім'я
Укажите имя
Телефон
Вкажіть телефон

Ми передзвонимо протягом години, для уточнення індивідуальних деталей вашого проекту.

Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.
Відгуки наших клієнтів
Cowboy-art - це компанія для людей, які точно хочуть спати спокійно, які не визнають нічого крім високої якості, а головне ця компанія для людей, які ставлять складні і на перший погляд нездійсненні завдання, і в найкоротші терміни отримують рішення! Якщо це те що вам потрібно, дуже рекомендую.
Ірина Купченко - Маркетолог Lifehack Academy

Ірина Купченко

Маркетолог Lifehack Academy
Ірина Купченко - отзыв
Замовляли у цій чудовій компанії виготовлення зовнішньої вивіски. І не однієї. Найкраще співвідношення ціни та відмінної якості, уважність власників до деталей, душевний підхід. Хочеться сказати величезне спасибі за виконану роботу, за те, що завжди приємно спілкуватися і хочеться звертатися знову і знову. Наша наступна вивіска буде тільки від Cowboy-Art.
Ірина Портретна - Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur

Ірина Портретна

Менеджер з реклами в PORTO Leather & Fur
Ірина Портретна - отзыв
Мережа аптек «Лінда-Фарм» висловлює свою подяку і вдячність за професійну роботу з комплексного обслуговування аптек з 2013 року. «Ковбой Арт» виконує для нас різні види зовнішнього і внутрішнього оформлення аптек і аптечних пунктів. Дякую за вашу роботу і дотримання відповідно до технічного завдання, якісно і в строк.
Мережа аптек «Лінда-фарм» -

Мережа аптек «Лінда-фарм»

Мережа аптек «Лінда-фарм» - отзыв
Наші клієнти
Всі клієнти
Mercedes-Benz
Millennium
Tsunami
Steko
Matro Luxe
Playtika
Luxoft
Lotus
Getmancar
Fit4You
М'ясна весна
Alfred Nobel University
Трио Двери
Стол Стул
Линда Фарм
Атриум
АТБ
ДЕКА
Аптека Малина
Катеринослав Хлеб
Банк Кредит Дніпро
Пишаємося тим, що 72% клієнтів звертаються до нас повторноВсі клієнти
Часто задавані питання
 • Від чого залежить вартість?
  Вартість залежить від обраної технології, використовуваних матеріалів і складності проекту. Це впливає на термін і якості експлуатації вивіски в подальшому.
 • Як буде виглядати вивіска?
  Наш дизайнер робить візуалізацію фінального результату, щоб ви могли побачити, як буде виглядати вивіска.
 • Якщо у мене немає макета або або или чи или невідповідний формат макета?
  Ми пропонуємо варіанти коригувань макета, щоб він був в максимально первісному вигляді, але при цьому його можна було б втілити. Наприклад: потовщується шрифт або пропонуємо додаткові каркаси.
 • Який термін виготовлення?
  Термін виготовлення залежить від обраної технології. Зазвичай ми виробляємо вивіски від 5 до 14 днів.
 • Яка гарантія?
  Після установки ми даємо гарантію на 12 місяців.
 • Чи входить монтаж монтаж монтаж монтажу монтажа в цю загальну вартість?
  Монтаж враховується в загальній вартості проекту, але якщо є необхідність ми розрахуємо монтаж окремо.
 • У місті діють правила «дизайн-код» - що в зв'язку з цим нам потрібно робити?
  Перша послуга, яку ми пропонуємо - це розробка макета вивіски, яка подобається клієнту і відповідає дизайн-коду міста з підписанням документів у головного художника.
Замовити послуги
Ми передзвонимо або напишіть в Viber і Telegram. Ще потрібно буде з'ясувати умови монтажу і особливості вашого замовлення.
Ім'я
Вкажіть Ваше ім'я
Телефон
Вкажіть Ваше телефон
Повідомлення
Натискаючи кнопку ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Якщо ви хочете вигідно відрізнятися від конкурентів, використовуйте для рекламування своєї продукції дахові установки. Ці рекламні конструкції, як випливає з назви, монтуються на дахах будинків. Вони являють собою одну з найефектніших, що запам'ятовуються, і разом з тим дорогих різновидів зовнішньої реклами.

Дахові установки можуть виготовлятися у формі об'ємних літер або світлових коробів, а також представляти собою комбінацію декількох варіантів. Можливе виготовлення як несвітлових, так і світяться конструкцій. У них може використовуватися зовнішня чи внутрішня підсвічування. Найчастіше дахові установки створюються у вигляді логотипу компанії. Оснащення їх незвичайними деталями (об'ємними чи обертові) допомагає привернути увагу максимальної кількості потенційних клієнтів. Не помітити таку конструкцію просто неможливо!

Які типи дахових конструкцій можна замовити в Cowboy Art

У компанії Cowboy Art можна замовити різні види дахової реклами і вивісок:

- рекламні площини (банери, щити);

- об'ємні букви;

- світлодіодні екрани;

- світлові короби.

Майже у всіх випадках дахові конструкції оснащуються світловими елементами. Завдяки цьому вони вигідно виділяються на тлі інших рекламних носіїв в будь-який час доби. Підсвічування може бути як внутрішній, так і боковий, виготовленої з неонових, світлодіодних або люмінесцентних ламп. Дахові рекламні конструкції, встановлені поблизу жвавих доріг, привертають погляди водіїв, оскільки добре видно навіть з великої відстані.

Неосвітлювані дахові вивіски теж користуються популярністю. Їх можна встановлювати для реклами закладів або торгових точок, що не обслуговують клієнтів у нічний час. У цьому випадку реклама на даху будівлі буде висвітлюватися лише за допомогою світлодіодних прожекторів, спрямованих на неї знизу, зверху або з боків.

Крім самого рекламного носія необхідна установка зовнішнього каркаса. Він потрібен для того, щоб конструкція могла витримувати вітрові навантаження, інші природні явища. Рекламна дахова установка часто поєднується з фасадними вивісками. Наприклад, над козирком закладу може монтуватися світловий короб, а під ним на стіні - фасадний знак з назвою і логотипом організації.

СпеціалістиCowboy Art запропонують вам кращий варіант зовнішньої реклами, враховуючи об'єктивні можливості її установки, специфіку діяльності фірми і ваші побажання.

Етапи виготовлення дахових рекламних конструкцій

Перед тим, як замовити виготовлення дахових установок, зв'яжіться з менеджером нашої компанії. Після цього технічний фахівець виїде на об'єкт, щоб виконати необхідні заміри, а дизайнер підготує попередній макет. Це допоможе розрахувати вартість накришной установки. Для її створення потрібно досить багато часу, оскільки, крім безпосереднього виготовлення, виконуються роботи з проектування, узгодження конструкторської документації.

В цілому послідовність дій зі створення дахової вивіски на замовлення буде наступною:

 1. розробляється дизайн-проект, необхідний для визначення пристрою несучої конструкції, яка обов'язково повинна мати підвищений запасом міцності. Замовник може пропонувати свій варіант проекту або покластися на досвід і професіоналізм дизайнера;
 2. готується проектна документація. У ній відбивається тип майбутнього рекламного носія, спосіб його кріплення, електрична схема, вид застосовуваного металевого профілю. Також додаються документи, в яких наведені розрахунки силових і вітрових навантажень, які будуть впливати на конструкцію. Так необхідно, оскільки її маса може бути досить значною а падіння здатне завдати шкоди людям, будівлі, навколишніх предметів;
 3. виготовлення металевих вивісок для розміщення на даху виконується після узгодження з контролюючими інстанціями. Вони повинні видати дозвіл на установку дахової конструкції. При цьому дах може обстежитися за допомогою візуального огляду або шляхом лазерного, механічного, ультразвукового дослідження;
 4. коли всі дозволи отримані, макет рекламної конструкції передається у виробництво. Найчастіше виготовлення окремих частин рекламного носія здійснюється паралельно;
 5. монтаж дахових установок - момент, на якому стоїть окремо зупинитися. Нерідко на цьому етапі використовується спецтехніка, також можуть бути задіяні промислові альпіністи. Величезна увага потрібно приділяти дотриманню техніки безпеки - при необережному монтажі конструкції можна пошкодити її чи гідроізоляцію покрівлі. Можливо виконання деяких електромонтажних робіт ще до установки рекламного носія (збірка окремого електрощита, підведення проводів, заземлення).

Ціна на виготовлення дахових рекламних установок

Ціна дахових установок залежить від різних параметрів:

 1. складності обраної замовником рекламної конструкції;
 2. використовуваних матеріалів;
 3. розмірів дахової вивіски;
 4. матеріалу, що застосовується для виготовлення каркаса;
 5. типу використовуваної підсвічування;
 6. методу нанесення зображення.

Виготовлення неонових вивісок і подальший монтаж їх на даху наші фахівці виконують, використовуючи кращі матеріали, сучасне обладнання та техніку. Замовляйте дахові рекламні конструкції в Cowboy Art, якщо хочете отримати максимальну віддачу від їх установки!

Читати докладніше