Топ 5 помилок при зовнішньому оформленні бізнесу

  • 1 рік тому
  • Новини компанії

ТОП 5 ПОМИЛОК від наших менеджерів:

1. Вибір підрядника за найнижчою ціною.

Якщо ви обираєте такий варіант, чи будете ви впевнені, що підрядник виконає всі гарантійні умови і якість вивіски буде відповідати вашим очікуванням? Подумайте.


2. Не дослухатися до експертної думки фахівців.

Тут і так все зрозуміло.

Зовнішнє оформлення - це важливі інвестиції в ВАШ Ж бізнес. Наші професіонали завжди порекомендують тільки ті матеріали, які прослужать вам довго і не викличуть проблем.


3. Економія на електриці.

Найчастіше, вибір неякісного освітлення дає зовсім не той ефект, який потрібен. Очікувано білий може світитися сірим, або навіть синім. Навряд це те, що хотілося б бачити.


4. "Я знаю який дизайн краще!»

Наша компанія створює дизайн вашого оформлення з урахуванням всіх нюансів - трендів, стилю бізнесу, колірній гамі і всього-всього-всього особисто під Вас. щоб ваша вивіска була дійсно продають інструментом! Чи готові ви піти на ризик, не довіряючи досвідченому дизайну?


5. "Я змонтують все сам"

Досить часто клієнт готовий взяти на себе монтажні роботи, щоб не переплачувати. При цьому, потрібно враховувати всі необхідні нюанси підключення і навантажень вашої конструкції, що в обов'язковому порядку враховують досвідчені фахівці компанії. Як результат - 95% клієнтів повертаються до нас, щоб усунути наслідки такої «самостійності».


Наша вам порада - довіряйте досвіду, гарантіям, професіоналізму і майстерності. Довіряйте НАМ.

Чекаємо всіх за кращими світловими вивісками, рекламними стелами та лайтбоксами у Дніпрі EVER!

  • Поділитися
  • Поделиться