Брендинг авто для реклами вашого бізнесу

  • 7 місяців тому
  • Статті компанії

Брендування транспортних засобів - відмінна можливість для будь-якої компанії заявити про себе, надати коротку інформацію про свою продукцію або послуги. Брендинг автомобілів являє собою сучасну технологію обклеювання поверхонь авто спеціальною самоклейкою плівкою. На неї можна наносити написи, зображення, символіку компанії.

Оскільки автомобілі завжди знаходяться в русі, їх бачить величезна кількість людей, багато з яких можуть зацікавитися рекламованим продуктом. Таким чином, даний вид реклами є дуже ефективним.

брендування авто

З даної статті ви дізнаєтеся, як виконується нанесення логотипу на автомобіль, а також про те, які переваги отримає фірма від брендування своїх авто.

Для чого потрібно брендувати автомобіль?

Якщо ви хочете, щоб про вашу компанію дізналося якомога більше потенційних покупців, вам обов'язково потрібно замовити розміщення зовнішньої реклами на транспортних засобах. Це сучасний і доступний спосіб розширення клієнтської бази, а значить - збільшення доходу фірми. Якщо в компанії є власний автопарк, обклеювання машин рекламою стане відмінним рішенням. Важливо, щоб на плівку були нанесені найнеобхідніші для майбутніх клієнтів відомості:

- назва компанії, її координати (адреса, номери телефонів, офіційний сайт);

- логотип, рекламний слоган;

- рекламна інформація.

Цілі брендування авто обов'язково будуть досягнуті, якщо використовувати при брендінгу помітні кольори, які просто не зможуть залишитися непоміченими. На таку машину будуть звертати увагу все: пішоходи, пасажири тролейбусів і трамваїв, водії інших транспортних засобів.

Оформляти таким способом можна абсолютно будь-які види транспорту:

- громадський;

- комерційний (автобуси, вантажні та легкові авто);

- повітряний і водний транспорт (катери, яхти, літаки і т.п.);

- таксі.

Можлива обклеювання як невеликих поверхонь, так і всього авто (включаючи скла). Для цього потрібно звернутися в надійне агентство зовнішньої реклами, фахівці якого докладно розкажуть, що дає брендування авто і допоможуть замовнику вибрати оптимальний для нього варіант.

Основні переваги зовнішньої реклами на авто

Ми розповіли коротко про те, що значить брендування і з якою метою воно може застосовуватися. Тепер розглянемо, які ж переваги отримає компанія, вирішивши розмістити свою рекламу на автомобілях. Їх досить багато, але ми зупинимося на найбільш очевидних:

- якщо для обклеювання використовується високоякісна плівка, можна не сумніватися, що таке брендування авто є, крім іншого, відмінним захистом транспортного засобу від дрібних пошкоджень (подряпин, відколів) в процесі експлуатації;

- висока результативність при мінімальних витратах - замовити брендування авто сьогодні можна за цілком доступною ціною;

- швидка окупність: як показує практика, витрачені на рекламу кошти зазвичай окупаються вже протягом першого місяця;

- збереження яскравості малюнка на кілька років завдяки використанню чорнила високо якості;

брендування машини

Важливо відзначити, що таке брендування авто є вигідним вкладенням коштів. При дбайливому ставленні до машини вінілова плівка не змінює своїх властивостей, не розтріскується, не стирається протягом п'яти і більше років. Таким чином, заплативши всього один раз, компанія може рекламувати свою продукцію протягом тривалого терміну.

Які матеріали використовують для обклеювання машин рекламою?

Тепер, коли ви дізналися, для чого брендировать авто, ми розповімо про матеріали, що застосовуються з цією метою фахівцями з виготовлення зовнішньої реклами.

Обклеювання транспорту здійснюється спеціальної автомобільної вінілової плівкою. Її відрізняють прекрасні клейові властивості, а також стійкість до несприятливих зовнішніх впливів (до перепадів температури і підвищеної вологості, до УФ променів і хімічних засобів). Для обклеювання вікон авто застосовується особлива перфорована плівка. Цілком очевидно, що таке брендування автомобіля дозволяє максимально розширити рекламну площу і інформація про вас, вашої продукції або послуги буде нанесена на всю його поверхню. Також в оформленні можуть застосовуватися і інші нестандартні матеріали. Наприклад - гнучкий неон для вивісок, яким можна прикрасити транспортний засіб і зробити рекламу помітною навіть в темний час доби.

Брендування автомобілів - це процес, до якого потрібно ставитися з усією серйозністю. Досвідчені фахівці знають, що роботи повинні виконуватися в теплому, незапиленном, сухому і добре освітленому приміщенні. Дуже важливо, щоб використовувалися тільки якісні матеріали від надійних виробників. Також успіх реклами буде залежати від наступних факторів:

- правильно обраного місця нанесення;

- доречних квітів;

- грамотно сформульованого рекламного посилання;

- читабельності тексту.

На вартість брендування авто впливає вид транспортного засобу, тип використовуваної плівки, розмір рекламної площі. Фахівці агентства з виставок індивідуально підходять до кожного замовника і пропонують варіант, який задовольнить всі його запити.

Отже, ми розповіли про те, що брендування транспорту - це вигідне вкладення коштів і відмінний спосіб зацікавити потенційних клієнтів компанії її продукцією чи послугами. Ви також можете скористатися ним для вирішення завдань вашого бізнесу!

  • Поділитися
  • Поделиться