Неон або світлодіоди для вивісок: що вибрати?

 • 9 місяців тому
 • Статті компанії

Ще з давніх-давен неон став використовуватися для поліпшення ефективності реклами в темний час доби, цілі міста такі як Лас-Вегас сяяли неоном заманюючи оригінальним і яскравим світлом потенційних відвідувачів. На заміну неону прийшли світлодіоди, і урізноманітнили вибір між пропозиціями рекламного ринку. Підвищити свою конкурентоспроможність в нічний час доби можна однозначно підсвітивши свій фасад.

Основною метою реклами залишається як і раніше максимальне охоплення аудиторії, а з урахуванням всіх параметрів і характеристик реклами потрібно враховувати і час роботи зовнішньої вивіски. Для ефективної роботи рекомендується використовувати рекламу з підсвічуванням, така реклама буде працювати на ваш бізнес 24/7. Для нічного оформлення краще використовувати світлові конструкції. Популярними є неон або світлодіоди - що краще для вивісок і як правильно їх використовувати, в цій статті.

Особливості та переваги світлодіодного підсвічування для вивісок

Неон або світлодіоди для рекламної вивіски використовувати можна в різних ситуаціях, розглянемо переваги світлодіодної зовнішньої реклами.

 1. Економія. Незаперечна і вигідна сторона вибору на користь світлодіодів;
 2. Безпека, від можливості виникнення замикання з подальшими вибухами і пожежами;
 3. Енерго витратна харчування світлодіодним вивести від 12 вольт;
 4. Довговічність і міцність, а також стійкість до зовнішніх чинників;
 5. Не потребує постійного обслуговування.

Невибагливість світлодіодів в використанні для зовнішньої вивіски однозначно ще одна перевага, що краще неон або світлодіоди для вивісок визначити можна грунтуючись на можливостях фінансових, вимозі місця розташування вивіски, цілі реклами та інших характеристик.

Світлодіоди більш популярні серед більшої маси замовників реклами, сьогодні з'явилося ще одне речення на ринку, де замовити світлову вивіску з діодами більш яскравіше, що не поступається в яскравості неону.

Переваги неонового підсвічування


Якщо виникло питання, що яскравіше неон або світлодіоди, то неонове підсвічування однозначно виграє в цьому плані. До основних переваг неонових вивісок можна віднести:

 1. Помітну дешевизну. Це важливий фактор для багатьох підприємців;
 2. Довговічність;
 3. М'який і рівномірно розташований по довжині трубки світло;
 4. Неонове світло додає особливу атмосферу рекламі і виглядає при близькій відстані більш вигідно.

Виготовлення неонових вивісок - практика старіша, але незважаючи на це їх популярність як і раніше присутня серед бажаючих. Підкреслити естетику будівлі, задати імідж вашого бізнесу, прикрасити оригінально як фасад, так і внутрішню частину будівлі, всі ці можливості надає неонові вивіски.

Використовувати неонове підсвічування можна як самостійно, так і разом з додаванням об'ємних літер або плоских рекламних банерів. У кожному разі гармонійно підібраний колір, розмір і дизайн можуть підвищити рекламний рейтинг закладу або компанії.

Що вибрати?

На чому в підсумку зупинити свій вибір неонові вивіски або світлодіодні, як правильно підібрати тип і дизайн конструкції, вирішувати тільки замовнику. При виборі важливо врахувати:

 1. Розмір бажаної конструкції;
 2. Навколишнє середовище та умови навколишнього середовища
 3. Необхідний ступінь освітлення;
 4. Додаткові частини конструкції передбачені в дизайні.

Багато факторів з якими доведеться зіткнутися. Визначити, що важливіше дешевизна або безпеку, яскравість або довговічність. Підібрати оптимальний варіант світлової вивіски допоможуть фахівці в Cowboy Art.

 • Поділитися
 • Поделиться