Які вивіски не потребують узгодження?

  • 6 місяців тому
  • Статті компанії

Одним із найпопулярніших і дієвих видів зовнішньої реклами визнано вивіску. Банери та інші елементи рекламної кампанії найкраще підійдуть для невеликих магазинів, проте для великих торгових мереж, які хочуть боротися з конкурентами, вивіски є важливим елементом.

За допомогою вивіски можна ефективно та оригінально донести потенційному споживачеві про наявність торгової точки у конкретному місці. Плюс вивіски в тому, що вона зацікавлює клієнта яскравим зовнішнім виглядом, що запам'ятовується. Постійно зростаюча конкуренція обумовлює повсюдне розміщення різноманітної рекламної продукції, зокрема і вивісок. Однак перш ніж замовити виготовлення будь-якого різновиду зовнішньої реклами, слід уточнити, на які вивіски у Дніпрі та інших містах України потрібне чи непотрібне узгодження.

Відповідно до чинного законодавства, якщо елемент вуличної реклами, не вписується в критерії, запропоновані для вивіски з інформацією, вона визнається рекламною та, відповідно, вимагає дозволу на встановлення. Якщо носій визначається як інформаційний, він не потребує оформлення та можна обмежитися оформленням паспорта.

зовнішні вивіскиВизначити чи є вивіска рекламою, можна за кількома критеріями. Вивіска не вважатиметься рекламною, якщо на ній є:

- назва компанії, що збігається із зазначеним у настановних документах;

- знаки товарів та послуг, що надаються підприємством, а також вид діяльності;

- Час роботи фірми.

Крім того, при розміщенні рекламного носія слід враховувати:

- він має бути розміщений усередині або зовні приміщення, що належить компанії;

- ні бути закріплений вище 1-го поверху, чи це має бути поверх, який належить підприємства;

- можна розміщувати біля входу, якщо вхід не проводиться з вулиці.

Замовляючи виготовлення дахових вивісок, неонових фасадних або іншого типу, враховуйте, що розташування такого виду реклами на даху автоматично робить рекламну вивіску. За сукупністю всіх складових чинному законодавству можна визначити, чи потрібно узгоджувати вивіску з компетентними органами.

Куди звертатись за погодженням вивісок у Дніпрі?

Для того, щоб запобігти потраплянню в неприємну ситуацію, особливо тим, хто вирішив лише відкривати новий бізнес, краще довіряти виготовлення та розміщення рекламних вивісок та інформаційних табличок перевіреним професіоналам. Часто одна маленька деталь, внесена у вивіску через незнання чи помилки, може бути причиною накладення значних санкцій від контролюючих органів. До того ж, таку конструкцію доведеться демонтувати в зазначені рядки.

Фірмам, що спеціалізуються на подібних послугах, точно відомо, що можна розмістити на таких носіях реклами та виконує дизайн-макети за вимогами чинного в Україні закону про рекламу.

Фахівці компанії Cowboy Art знають, які вивіски дозволені і всі нюанси рекламної індустрії. При необхідності організують узгодження вивісок за дизайн-кодом міста Дніпро та нададуть необхідну допомогу.

  • Поділитися
  • Поделиться