Чому ваша зовнішня реклама не працює і як із цим боротися?

  • 3 місяці тому
  • Статті компанії

Власникам підприємств різної спрямованості, в сучасних умовах, коли на ринку товарів і послуг пропозиція значно переважає попит, надзвичайно важливо комплексно зайнятися питанням складання власної бізнес-стратегії. Іншими словами, для досягнення успіху в підприємницькій діяльності потрібно приділяти увагу не лише підбору кваліфікованого персоналу, надійних партнерів та відповідальних постачальників, але також варто продумати до деталей довгострокову рекламну кампанію. У випадках, коли зовнішня реклама працює погано або неефективна, не варто очікувати припливу нових клієнтів або інтенсифікації товарообігу.

рекламна вивіска

Насправді доведено, що непродумана зовнішня реклама не дає результат, який згодом перетікає на реальні дивіденди, а навпаки призводить до уповільнення зростання обсягів продажу, і навіть часто перевищенню фінансових витрат за маркетинг.

Щоб підвищити впізнаваність бренду серед цільової аудиторії, залучити нову клієнтську базу та піднятися у рейтингу конкурентоспроможності на високі позиції, замовляти виготовлення зовнішньої реклами варто лише у перевірених компаній-виробників. За 13 років роботи у сфері маркетингу фахівці Cowboy-art реалізували понад 6 тисяч проектів по всій Україні та отримали безліч позитивних відгуків від замовників. Діємо комплексно та в індивідуальному порядку, надаємо цілий спектр послуг: від лазерного різання та фрезерування до брендування транспорту, офісних приміщень та створення реклами під ключ.

вивіска турагентства

При співпраці з кваліфікованими спеціалістами з нашої компанії задіяні рекламні засоби гарантовано принесуть бажані плоди в найкоротші терміни. Зазвичай реклама неефективна з кількох причин, розглянемо основні помилки у створенні інформаційного оповіщення детальніше.

Некоректний формат зображення

Розмір, а також зміст білборду, рекламної стели або сітілайту визначається виходячи з міської архітектури та порядку конструювання вуличного простору навколо. Основне завдання полягає в тому, щоб картинка привертала увагу перехожого, але водночас органічно вписувалася в загальний екстер'єр. Інакше можна говорити, що зовнішня реклама не працює повноцінно. Важливо, щоб головне посилання рекламного повідомлення легко зчитувалося реципієнтом. Водій, що проїжджає вздовж банера, має 20-30 секунд, щоб засвоїти інформацію і прийняти рішення на користь продукту або проти нього.

Інформаційне пересичення або, навпаки, нестача даних

Експерти, які займаються розробкою інформаційного стенду, мають презентувати аудиторії найбільш значущу інформацію про товар чи послугу. Проте керуватися принципом «стислість – сестра таланту» також не варто. Краще уникати будь-яких перегинів і дотримуватися золотої середини. Оптимальний варіант – донести інформацію до слухача якнайпростішими словами, але в оригінальній інтерпретації.

Колірний дисбаланс

Найчастіше проблеми зовнішньої реклами пов'язані з неправильно підібраним поєднанням відтінків у композиції. Психологія кольору має велике значення, коли справа доходить до формування лояльного клієнтського ставлення до бренду. Не дарма психологи радять підприємцям задіяти світлові вивіски та різноманітні візуальні елементи з підсвічуванням. Такі символи презентують товар у правильному світлі, наголошуючи на його сильних сторонах.

Посередність та пересічність у прийнятті рішень

З кожним роком рекламна індустрія розвивається все швидше. Дизайнерам та маркетологам стає складніше вигадувати оригінальні ідеї. Проте справжні професіонали завжди тримають туз у рукаві. Співробітники компанії Cowboy-art мають достатньо досвіду та знань для того, щоб оперативно відшукати ту родзинку, яка приверне до себе увагу великої аудиторії.

Неправильне місце розташування рекламного щита

Монтаж банера у невідповідному місці, у відриві від реальних життєвих обставин – стандартні помилки зовнішньої реклами, які досі зустрічаються на кожному кроці. Таргетування необхідно продумувати до найдрібніших деталей, не розмінюючись на погані локації. Також ви можете замовити виготовлення лайтбоксів у Дніпрі для реклами вашого бізнесу у Cowboy Art!

  • Поділитися
  • Поделиться