ТОП 12 кращих ідей для виставкових стендів

  • 7 місяців тому
  • Статті компанії

Для будь-якої компанії необхідно справити позитивне враження на потенційних покупців її продукції. Саме тому пропонуємо ідеї для оформлення стенду, які можна використовувати на різноманітних виставках. Результатом має стати перевагу над конкурентами, які борються за клієнтів в одній або декількох галузях. Як референсу можна використовувати фото виставкових стендів відомих компаній, які вже досягли позитивних результатів. Не важливо, чим займається компанія. Обов'язково лише зробити те, що зробить стенд компанії на виставці центром уваги.

Чому важливо креативно оформити стенд для виставки?

Не варто витрачати гроші на традиційне оформлення у вигляді столу, на якому будуть розташовані зразки майбутнього продукту. Кращі ідеї для виставкового стенду включають в себе використання нестандартних рішень, серед яких:

  • найважливіше може бути розташоване за стінами набутого стенду;
  • навісний дах разом з фоном оформляються в колірній схемі, що просувається бренду. Виробництво зовнішньої реклами для виставки має давати більше нестандартні рішення, ніж при використанні в торгових точках;
  • відмова від традиційної планування у вигляді куба. Чим більше незвичайних вигинів, тим сильніше компанія більше компанія зможе привернути до себе уваги.

Креативний виставковий стенд особливо потрібен тим, хто не має в своєму розпорядженні великих коштів. Зверніть увагу на ідеї, запропоновані нижче.

Ідея 1: Брендинг

Як і у випадку з розробкою рекламних матеріалів, оптимальний варіант для виставкового простору - застосування колірної схеми, властивої конкретної компанії. Завдяки цьому створюється привабливий зовнішній вигляд композиції, але допускається і відхилення в особливих випадках.

ідея оформлення виставкових стендів

Ідея 2: Використання соціальних мереж

Крім того, що потрібно креативне оформлення стенду, не можна забувати про притягнення уваги лояльної аудиторії на майбутню виставку. Розкажіть про те, що буде представлено, створіть хештеги, через які користувачі будуть знаходити пов'язані пости. Увімкніть інтернет-адреса в оформлення.

ідея оформлення виставкових стендів

Ідея 3: Наявність безкоштовних роздавальних матеріалів

Займаючись питанням, як оформити стенд, необхідно підготувати друковані матеріали, які будуть лунати всім бажаючим. Оптимальний варіант - кольорові буклети з описом нового або оновленого продукту.

ідея оформлення виставкових стендів

Ідея 4: Використання незвичайної форми

До того ж до традиційного простору зі стендами і полками можна встановити подібність намети довільної форми, що нагадує продукцію бренду, збільшену у багато разів. Поруч можна встановити барвисті покажчики або таблички, щоб відвідувачі охоче заходили.

ідея оформлення виставкових стендів

Ідея 5: Присутність планшетів для проходження опитувань

Оригінальні виставкові стенди містять технічні засоби для тестування, можливості дати відповіді на питання, пов'язані з продукцією компанії. Наприклад, це можуть опитування про смак кондитерських виробів або якість збірки побутової техніки.

ідея оформлення виставкових стендів

Ідея 6: Обов'язкова демонстрація продукту

Якісний дизайн стенду на виставці повинен містити продукт, заради якого зібралися відвідувачі. Його необхідно показувати в дії, щоб справити враження.

ідея оформлення виставкових стендів

Ідея 7: Вивчення досвіду конкурентів

Не забувайте про те, що роблять конкуренти в області вашої роботи. Красиві і незвичайні стенди неможливо створити «в вакуумі». Обов'язково має бути вплив, що приводить до поліпшення вже існуючих ідей.

ідея оформлення виставкових стендів

Ідея 8: Підготовка задовго до заходу

Починайте готувати матеріали, продукцію та виготовлення виставкових стендів мінімум за півроку до майбутньої події. Це допоможе виключити поспіх і необдумані дії.

ідея оформлення виставкових стендів

Ідея 9: Не соромтеся залучати допомогу фахівців

Якщо ви не розбираєтеся в тому, як оформити стенд на виставку правильно, залучіть незалежного фахівця. Відповідно до особливостей компанії і бренду він підбере вдале поєднання елементів, матеріалів для стенду.

ідея оформлення виставкових стендів

Ідея 10: Пропонуйте те, що раніше ніхто не робив

Можна дати можливість укласти угоду на постачання товару протягом години після виставки з великою знижкою. У цій ситуації головне - подати продукт правильно, щоб відгуки про нього пішли виключно в позитивному світлі.

ідея оформлення виставкових стендів

Ідея 11: Можливість повторного використання конструкцій

Якщо ви не хочете постійно думати про те, як прикрасити стенд на виставці, рекомендуємо подбати про те, щоб конструкція була міцною і розбірний. Це дозволить привезти все і встановити на іншому виставковому просторі через кілька місяців або навіть тижнів. Це економить гроші, а також створить позитивну репутацію.

ідея оформлення виставкових стендів

Ідея 12: Створення затишної обстановки

При наявності великого простору для прийому відвідувачів не соромтеся використовувати зручну м'які меблі, де майбутні клієнти компанії будуть сидіти і спілкуватися. Розслаблена обстановка дозволить легше приймати важливі рішення, пов'язані з угодами.

ідея оформлення виставкових стендів

  • Поділитися
  • Поделиться