Тренди зовнішньої реклами у 2022 році

  • 6 місяців тому
  • Статті компанії

Зовнішня реклама відноситься до найстарішого різновиду розкручування товару, але постійні вдосконалення технологій та зміни обізнаності споживачів змушують рекламодавців змінювати свої стратегії. Орієнтуючись на світові тенденції в рекламній промисловості, попит на певні види продукції, рекламні компанії пропонують щось ефективніше і нове у зовнішній рекламі.

Сьогодні споживача потрібно вміти зацікавити, оскільки вони більш поінформовані, ніж раніше, і простого повідомлення на моніторі може бути мало. Дизайн веб-сайтів, SEO технології та створення різного контенту - лише мала частина сучасних реалій рекламодавців, багато хто воліє замовити брендування авто у Дніпрі або іншу популярну послугу, оскільки вплив зовнішньої реклами на своїх глядачів відбувається на різних рівнях і потрібно знати всі тонкощі цієї сфери.

тренди зовнішньої реклами

Існує думка, що зовнішня реклама - застарілий спосіб надання необхідної інформації потенційному клієнту, але це не так. Дохід від цього виду за останні роки виріс і продовжує зростати. Споживач втомився від нав'язливої пропаганди в Інтернеті, тому її змінює стара та ефективна вулична реклама, у зв'язку із чим можна виділити основні тренди зовнішньої реклами 2022 року:

Зростання цифрової зовнішньої реклами

Маркетинг у сфері цифрових технологій вплинув і вуличну рекламу. Щороку ми стаємо свідками дедалі більшої відмови від традиційних конструкцій банерів і все частіше бачимо цифрові, сучасні зовнішні носії інформації на наших вулицях. Такі конструкції дозволяють розміщувати одночасно кілька тематичних сюжетів, що дає змогу знизити навантаження на місто, а також підняти рекламу на новий рівень.

Залучення розумних технологій

Новинки у зовнішній рекламі не обходяться без високих технологій, дозволяють відстежувати цільову аудиторію, забезпечуючи в такий спосіб ефективніший просування товарів та послуг. Надалі будуть задіяні датчики та спеціальне програмне забезпечення для ідентифікації. Рекламодавці вносять необхідні корективи для максимальної адаптації інформації, що надається потребам в даному місці, що істотно підвищує шанси на відгук споживача.

Інтеграція в соцмережі та телебачення

Сучасні тенденції реклами неможливо уявити без впливу соцмереж, телебачення та інших засобів передачі. Багатоканальна інтеграція дуже важлива, окрім покупки неонової вивіски на магазин або банер необхідно докласти зусиль, щоб повідомлення надійшло до адресата по всіх рекламних каналах і було погоджено з іміджем бренду. Це забезпечить надійну комунікаційну платформу компанії зі своєю аудиторією.

Збільшення рекламних можливостей

Все частіше останнім часом використовують різні форми рекламування, відмінний від традиційних табличок. Рекламодавці використовують рекламні щити невеликих розмірів, на кшталт сітілайтів або скролерів, використовують різні нестандартні банери та лайтбокси для магазинів та компаній. Все частіше замовляють виготовлення бетонних вивісок, які мають оригінальний та солідний зовнішній вигляд та застосовують інші можливості ефективно донести потрібну інформацію.

Використання стільникових мереж

Сучасна зовнішня реклама передбачає хорошу взаємодію з користувачем, що сьогодні неможливо без інтеграції мобільної та зовнішньої реклами. Нові технології дозволяють зважати на думку потенційних клієнтів безпосередньо під час того, як вони потрапляють у діапазон рекламних щитів.

Креативний підхід до створення

Для створення якісної реклами потрібен креатив і зовнішня реклама якнайкраще для цього підходить. Нестандартні екстендери, білборди, різні світлові вивіски відкривають широкі можливості реалізації своїх планів.

Використання сучасних конструкцій

Серед усієї різноманітності конструкцій найбільш популярними є білборд, сітілайт, різні вивіски, брендування авто, Digital-екрани та інші. Дотримуючись загальних трендів на урбанізацію та естетичність міста, можна вибрати оптимальний для себе варіант.

Сучасні тренди в рекламі різноманітні та націлюють на одне — ефективну взаємодію зі споживачем, підвищення його сприйняття та надання необхідної інформації. Знаючи, якою має бути ефективна зовнішня реклама, можна сформувати правильний підхід до організації бізнесу, намацати точки контакту та отримати бажаний результат якнайшвидше. Ви також можете замовити рекламні стели у Дніпрі за вигідною ціною!

  • Поділитися
  • Поделиться