Як оформити фасад магазину?

 • 7 місяців тому
 • Статті компанії

В якості зовнішньої реклами можуть використовуватися не тільки яскраві вивіски або аналогічні конструкції біля доріг, але і фасади магазинів. На них допускається установка наступних елементів: вивіски, банери, щити, вітрини з товарами, до яких потрібно привернути максимум уваги.

Правильне оформлення будівлі зовні допоможе просунути бізнес, збільшивши прибуток. Дизайн фасадів магазину виконується професіоналами, що розбираються не тільки у виборі стилю, матеріалів, але і в тонкощах законодавства, які неминуче доведеться вивчити і власнику торгового приміщення. Для початку підприємець може вивчити фото оформлення фасадів продуктових магазинів, які вже є в активі компанії, яка надає дизайнерські послуги. Це дозволить визначитися з рішенням і зрозуміти, що необхідно окремо взятому магазину.

Серед вимог до оформлення фасадів слід виділити:

 • акуратність, чистота. Візуально обробка і вивіска повинні гармоніювати не тільки один з одним, але і з іншими будівлями, розташованими в межах досяжності. Особливо це стосується будинків, що знаходяться в центрі міста;
 • відповідність колірній схемі компанії або пропонованого продукту. В першу чергу, це стосується відомих брендів, де оформлення вхідної групи магазину виконується саме за таким принципом;
 • виконання в одному зі стилів, властивому будівлі, в якій розташовано магазин. Не можна просто перетворити будова в консервативному стилі в фасад, де переважають сучасні тенденції. Це стосується і матеріалів облицювання. Фото оздоблення фасаду магазину завжди можна подивитися, перш ніж замовляти послуг.

Охайний вигляд всієї облицювання і зовнішньої реклами дозволить залучити більше потенційних клієнтів, які цінують якісне оформлення фасаду магазину і те, що знаходиться всередині. Відсутність тріщин, графіті, залишених вандалами, плям виділить магазин в позитивному ключі.

оформлення фасаду магазину

Переваги використання зовнішньої реклами на фасадах

Застосування зовнішньої реклами на фасадах магазинів дозволяє домогтися позитивного ефекту. Переваги наступні:

 • фасад магазину продуктів здатний стати додатковим елементом рекламної кампанії, в яку входить друк в паперових ЗМІ, демонстрація в інтернеті, ТБ і листівках, які роздають на вулиці;
 • така реклама не є нав'язливою на відміну від варіанту на телебаченні і радіо;
 • всі, хто проходять поруч, а також люди, що живуть в районі розташування магазину, будуть постійно бачити рекламу і розуміти суть пропозиції;
 • ефективність. Яскравий візуальний ряд гарантує успішність рекламної кампанії.

Не забувайте, що, незважаючи на невелику зону покриття реклами, вона обходиться набагато дешевше. По суті, вам потрібно заплатити за виготовлення рекламних вивісок і подальший монтаж. Ніяких оплат за окремий показ в обмежений період часу. Прибрати рекламу завжди можна, коли вона втратить свою актуальність. Це зазвичай трапляється, коли закінчується термін дії акції або товар припиняють випускати. Також зовнішню рекламу та вивіски слід замінювати, коли колір починає вигоряти, що неминуче трапляється при постійному перебуванні на вулиці під впливом вологи, перепадів температур.

Види реклами для оформлення фасадів

Щоб дизайн фасаду продуктового магазину був гармонійним, необхідно використовувати правильно оформлену рекламу. Існує кілька основних видів реклами, які можна розміщувати на фасадах. Вибір повинен бути продиктований цілями, поставленими власником торгового приміщення. Маючи уявлення про те, який ефект справить установка рекламної конструкції на фасаді будинку, можна домогтися успіху в продажах. Для залучення клієнтів використовуються такі засоби:

 • якісне оформлення фасаду за допомогою фарби, плитки, кованими конструкціями;
 • стінові панелі, зроблені в одному тоні або різнокольорові варіанти, що дають можливість виділити магазин сильніше на тлі конкурентів (якщо це дозволено в конкретному районі). Кращі фасади магазинів використовують даний варіант без різкого контрасту;
 • вивіски. Стандартний варіант для будь-якого власника магазину. Головною метою є демонстрація назви торгової точки, компанії. Воно повинно відображати профіль роботи і давати інформацію про координати, якщо дозволяє площа конструкції. В окремих випадках може проводитися виготовлення об'ємних букв, з яких і буде викладено назву магазину;
 • банери. Щити, виготовлені з тканини, плівки або іншого матеріалу. Від вибору основи залежить довговічність і стійкість вироби. Вони можуть бути розміщені як усередині, так і зовні будівлі. Головне - розташування магазину на відкритій місцевості;
 • вітрини. У приміщеннях, спочатку призначених для магазинів, передбачені великі площі, де можна легко розмістити рекламу, корисну інформацію про акції. Поширені варіанти з наклейками і стендами, що виставляються безпосередньо перед склом.

Додатково можуть застосовуватися панелі-кронштейни, без яких часто не обходяться сучасні фасади магазинів. Завдяки наявності підсвічування конструкції привертають максимум уваги до себе. При цьому їх вартість доступна навіть при обмеженому бюджеті. Також гарні фасади маленьких магазинів можуть використовувати лайтбокси - їх можна застосовувати замість звичайних вивісок, розмістивши над вхідними дверима. Допускається вибір як логотипу компанії, назви магазину або зображення в разі закріплення в іншому місці.

Матеріали для облицювання фасаду продуктових магазинів

Якщо ви ще шукаєте інформацію про те, як зробити фасад магазину, скористайтеся відомостями про матеріали, що застосовуються найчастіше при обробці зовнішніх стін.

Фасадна плитка

Використовується найчастіше в магазинах, які розташовані в окремих одноповерхових будівлях. Перевага полягає в наявності великої кількості квітів, відтінків, адекватною вартістю. При цьому оформлення фасаду продуктового магазину з плиткою також обійдеться недорого завдяки невисокій вартості безпосередніх робіт.

фасадна плитка для облицювання магазину

Штукатурка

Поширений піщано-цементний варіант, а також декоративна штукатурка. На ній легко створюються малюнки і фактури. Серед переваг виділяється вигідна вартість, простота роботи, вогнетривкість, можливість створити якісну тепло- і шумоізоляцію.

фасадна штукатурка для облицювання магазину

Сайдинг

Одним з матералов, які замінили вагонку з дерева, став сайдинг, встановлюється на міцний каркас. Він відштовхує воду, легко монтується і обслуговується при необхідності. Можна подивитися фото фасаду магазину, щоб оцінити переваги сайдинга, який виготовляється з металу і ПВХ. Від вибору залежить довговічність, вартість обробки і стійкість до зовнішніх чинників.

сайдинг для облицювання магазину

Натуральний камінь

Найдорожчий варіант, який підходить фасаду торгового простору в центрі великого міста. Відрізняється складністю монтажу, високою вартістю. Натомість власник отримує надійну обробку, яка «не боїться» перепадів температур, впливу вологи і вогню. Найкрасивіші фасади магазинів використовують саме натуральний камінь.

натуральний камінь для облицювання магазину

 • Поділитися
 • Поделиться