Як оформити вхідну групу магазину на Новий Рік?

  • 7 місяців тому
  • Статті компанії

Оформлення вхідної групи на Новий Рік стає нагальною проблемою для багатьох підприємств, що працюють в сфері HoReCa - готельних комплексів, розважальних центрів, ресторанів і торгових точок. З метою прикрасити свій заклад у відповідній стилістиці і залучити тим самим погляди перехожих використовуються різне обладнання з підсвічуванням, новорічні гірлянди та інші іграшки. Якщо ви задумалися над тим, як прикрасити вхідну групу до Нового року, ознайомтеся з наведеними в цій статті прикладами - вони допоможуть вам знайти оригінальне і ефективне рішення. Слід врахувати, що на цей сектор потрібно звернути особливу увагу - він є візитною карткою магазина або іншого закладу. Тільки оформлення вітрин магазину і оформлення бренд-зони зможе зрівнятися з цим завданням за важливістю.

Найкращі ідеї для новорічного оформлення вхідної групи магазину

Об'ємні букви

Це новорічну прикрасу вхідної групи підійде до будь-якого типу будови. здавалося б, нічого оригінального немає в стандартній світиться написи "З Новим роком!" Але ж все залежить від виконання. Правильний вибір використовуваних засобів забезпечить яскравий, феєричний ефект. Дуже гармонійно буде доповнити такий напис гірляндами, що світяться бурульками або сніжинками.

Лайтбокси

Таке новорічну прикрасу входу магазину привертає увагу, одночасно залишаючись ненав'язливим запрошенням зайти всередину. Створене майстрами вироби зможе підкреслити індивідуальність і вже точно викличе інтерес. Якщо гірляндами прикрашені практично всі заклади, то тематичними лайтбоксами можуть похвалитися одиниці. Це прекрасний спосіб виділитися серед конкурентів.

Лайтбокси

Ялинка

Якщо новорічне оформлення вхідної групи доповнюється красивою, яскраво підсвічується ялинкою, відповідний настрій буде забезпечено. Так уже влаштовано нашу свідомість, що на звичні з дитинства символи ми реагуємо завжди. Це відбувається на рівні "автопілота", минаючи логічну захист. Скориставшись цим стандартним прийомом, ви викличете відповідні емоції. І отримаєте лояльного відвідувача.

Якщо поруч ростуть декоративні кущі або дерева, їх також можна прикрасити світловими елементами - невеликими ліхтариками і світлодіодними шнурами.

Ілюмінаційне освітлення

Цей прийом допомагає ефективно декорувати фасад приміщення. Для освітлення вибираються прожектори, джерела м'якого, розсіяного світла, миготливі і інші елементи. При установці важливо правильно розрахувати силу світла і виділити зони, які будуть підсвічуватися з різним ступенем інтенсивності. Така прикраса вхідної групи магазину на Новий Рік вимагає ретельного підходу.

Фотозони

Незвичайна фотозона може стати особливою фішкою не тільки магазинів, але і офісів великих компаній, торгових центрів, кафе і т.д. Скориставшись можливістю сфотографуватися на красивому фоні, багато хто з перехожих зайдуть і всередину магазину. Цілком ймовірно, вони стануть вашими покупцями. У будь-якому випадку фотозона запам'ятається, і цей ефект зможе відбитися в подальшому.

Фотозони

Щоб ефективно і якісно оформити вхід в торговий заклад, потрібно підходити до цього питання творчо і комплексно. Пам'ятайте - при неправильному оформленні фасаду, дверей і вивісок для реклами всі ваші зусилля можуть зійти нанівець, і використовуються інструменти не зможуть залучити до вас відвідувачів. Незалежно від того, знаходиться ваш магазин на вулиці або в великому торговому центрі, він повинен бути видний здалеку. І мати дуже привабливий вигляд. Тому правильне новорічну прикрасу входу в магазин дуже важливо.

  • Поділитися
  • Поделиться